2017 Parke Modelleri

2017 Parke Modelleri

Yer döşemelerinde her sezon farklı renkler ve farklı uygulamalar gündeme gelmektedir. Özellikle 2017 Parke Modelleri bu sene hakimiyeti ele geçirecek gibi görünüyor. Geniş parkeler ekstra uzun modelleri ile kullanıldığı mekanlara minimalist görünümler kazandırırken daha ferah yaşam alanları ortaya çıkarıyor. Parça parça parke kullanımlarında sıkılmış iseniz, daha az parke kullanarak evinizin tamamını kaplaya bileceğiniz geniş parkeler tercih edebilirsiniz.

Artık yeni binaların zemin döşemelerinde çok sık rastlanan 2017 Geniş Parke Modelleri kullanıcılarında beğenisini kazanmış durumdadır. Çam, meşe, beyaz meşe, natural renkler ise en revaçta olacak seçenekler arasında yer alıyor. Tarz bakımından eskitme ve otantik modellerde geniş parkeler ile kullanıldığında evinizi çok daha farklı bir yer haline getirecektir. Parke seçimi yaparken lamine tercih edilmelidir. Bu özelliklerdeki parkeler çizilmeye ve aşınmaya karşı oldukça dayanıklı olduğu gibi sudan çok fazla zarar görmemektedir. Dirençli yapısı ile tercih edilen bu modeller ayrıca kir ve toz barındırmaması ile de hijyenik kullanımlar oluşturacaktır.

Salonlar, yatak odaları, oturma odalarının yanı sıra artık mutfak ve antrelerde de Parke Fiyatları iç açıcı mekanlar oluşturacaktır. Renk olarak klasik seçimler yapmak yerine daha farklı renkler tercih edebilir ve kendi tarzınızı yansıtan çok farklı görünümlerde mekanlar elde edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz parke rengine göre mobilyalar seçebilir ve yaşadığınız alanda kendi tarzınızı konuştura bilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ