2017 Perde Modelleri

2017 Perde Modelleri

Ev dekorasyonu konusunda hem halı hem de perde seçiminin yeri apayrıdır. Her ikisi de olmazsa olmaz nitelikler taşır ve bulunmadıkları yerlerde evin tamamlanmadığını ifade etmektedir. Peki, evimiz için nasıl bir perde almamız gerektiğini nereden öğrenmeliyiz? Bu konuda pek çok detay belirtilebilir. Özellikle 2017 perde modelleri arasında seçim yaparken bu detayları göz önünde bulundurmanız son derece önemli olacaktır. İlk olarak tarzınızı net bir şekilde belirlemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Daha sonra salonunuzu incelemelisiniz. Duvarlarınızın rengi, koltuk takımınızın rengi ve halılarınızın rengi önemli detaylar arasındadır.

Perdenizi kullanacağınız alana hakim olan renk tonları, perde tercihlerinizi direkt olarak etkileyebilir. Bu nedenden dolayı perde tercihlerinizi kesinlikle en sona bırakmalısınız. Zıt renkleri tercih etmeye dikkat etmelisiniz. Perde seçiminizi yaparken mutlaka halı, duvarlar ve eşyalarla olan uyumlu renklerden olma zorunluluğuna kapılmamalısınız. Tam tersine zıt renk tonlarından tercih etmelisiniz. Perde modellerinin yer aldığı uyumlu dekorasyonlarda da aynı renk tonlarında perdelerin ne denli basık ve sıkıcı bir ortam oluşturduğunu görebilirsiniz. Kesinlikle mobilyalarınız ve perdeleriniz zıt renk tonlarında olmalıdır.

Ev dekorasyon fikirleri denilince akla gelen tavsiyelerden bir taneside perde modelleridir, odalarınızı güzel bir şekilde göstermek istiyorsanız perde seçimlerindeki tavsiyeleri çok dikkate almanız gerekmektedir. En güzel ürünler için aşağıda sizler için özenle seçilen perdeleri derledik.

Ufak detaylar yakalayarak uyum elde etmeniz çok daha kolay olacaktır. Renk tonları ile uyum yakalamak yerine ufak detaylar tercih ederek uyum elde etmeye çalışmanız çok daha idealdir. Örnek olarak koltuk takımınızın üzerinde bulunan yastık deseninin içindeki renk tonu, perdenizin deseninin içinde bulunan bir renk tonuyla aynı olabilir. Bu çok daha hoş bir görünüm oluşturacaktır. Sizler de perde fiyatları hakkında araştırma yaparken belirtilen bu detayları göz önünde bulundurabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ