2017 Pop Art Dekorasyon Fikirleri

2017 Pop Art Dekorasyon Fikirleri

Her mevsim canlı renklerin enerjisini evinizde yaşamak için 2017 Pop Art Dekorasyon Fikirleri arasından kendinize özel tercihler yapabilirsiniz. Zıt renklerin çarpıcı uyumu, canlı renkleri biraz daha abartarak daha cesur dekorasyonlar elde edebilirsiniz. Sanatçı Andy Wahol ile özdeşleşen bu tasarımlar cıvıl cıvıl bir akım oluşturmaktadır. Aynı zamanda esprili ve eğlenceli dekoratif özellikler ortaya çıkarılmaktadır. Geçmişten günümüze gelen modern bir stil olarak tercih edilmekte ve evlerinizin bir kısmında bu tarz tasarımlara yer verilerek öne çıkan dekorasyonlar oluşturabilirsiniz.

Canlı ve parlak renklerin özgürce kullanıldığı bu tasarımlar yaşamınıza hareket katacak ve Pop Art Dekorasyon Fikirleri ile yaşamınıza daha fazla eğlence katabileceksiniz. Bu dekorasyonların ana özellikleri arasında posterler bulunuyor. İster salonlarda, ister yatak odalarında hatta mutfaklarda tercih edebileceğiniz posterler ile çok çarpıcı kullanımlar elde edebilirsiniz.

Mekanlarınıza eğlence katan Pop Art Dekorasyon Modelleri etkin ve basit bir şekilde oluşturuluyor. Dev posterler, çeşitli dekoratif aydınlatmalar, eğlenceli yastıklar, hatta farklılık sunan mobilyalar bu dekorasyonun ana temasını oluşturur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ