2017 Salon Perde Modelleri

2017 Salon Perde Modelleri

Her yıl değişen modaya ayak uydurmak zor olsa da evlerimize az ya da çok bu modaya göre dizayn etmeye çalışır ve elimizden geldiği kadar evlerimizi şekillendiririz. Özellikle evimizi gösteren belli başlı aksesuar niteliği taşıyan evimizin olmazsa olmazları vardır. Bunların başında tabi ki perdelerimiz gelir. Renk renk model model birçok perde çeşidinin içinden evimiz için en uygun olanını en güzel olanını seçmek isteriz ve seçeriz. Özellikle salon da misafirlerimizi ağırladığımız için evimizin en özel ve en önemli odasıdır. Bunun içinde şık olması için ilk gözüken perdelere özen ve önem verilmelidir. 2017 salon perde modelleri fazlasıyla olduğu için seçenek şansımız çok fazladır.

Salonumuzun görünüşü perde ile güzelleşeceği için salon perde modelleri çok büyük önem arz eder. Koltuk rengine göre, duvar rengine göre seçeceğiniz perdeler evinizin daha güzel ve daha iç açıcı gözükmesini sağlar. Genelde sade modeller tercih edilse de yavaş yavaş desenli modeller hakim olmaya başlıyor.

Tabi ki perdenin seçimine göre fiyatları da değişmektedir. Kalitesine göre de fiyatları fazlasıyla artmaktadır. Her geçen yıl fiyatlardaki artış az da olsa artış gösterirken özellikle salon perde fiyatları biraz daha fazla olabilir. Çünkü alınan perde kaliteli ve şık olması tercih edilmektedir ve fon olarak farklı renklerde kullanılan perde çeşidi içinde ücret ödendiği düşünülürse diğer odalara göre daha fazla ödenir. Fakat daha şık olmak için bazen fiyatta önemini yitirir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Özlem Kaya says:

    Evlerin gelinliği derler perdeler için.Bende katılıyorum bu fikre.Alacağınız uygun perdelerle odanıza harika dokunuşlar yapabilir, farklı bir tasarımlarla etkileyici ortamlar oluşturabilirsiniz.Perde seçimi yaparken odayı bir bütün olarak ele alıp döşelerin rengi, halının rengi, duvarlar, koltuklar hepsi düşünülmeli, uyum içinde olmalıdırlar.

BİR YORUM YAZ