2017 Sonbahar Dekorasyon Fikirleri

2017 Sonbahar Dekorasyon Fikirleri

Mevsimsel değişimler ev dekorasyonları üzerinde de önemli etkiler oluşturuyor. Sonbahar daha sakin ve rahatlığı ile bilinen bir mevsimdir. Bu alanda 2017 Sonbahar Dekorasyonu arasında bu özellikleri taşıyan tasarımlar görmek mümkün olacaktır. Sonbaharda turuncuya dönen yapraklar tasarımların ana renklerini oluşturuyor. Ayrıca kahve tonları, yeşil, sarı hatta beyaz renk seçimleri de tercih edilebilecek renkler arasında yer alıyor.

Ancak mobilyaları ve tamamen dekorasyonu anında değiştirmek kolay olmayacaktır. Bunun yerine bu renklerle uyumlu bir duvar kağıdı modeli tercih edebilirsiniz. Mobilyaları değiştirmeye çalışmak yerine kurumuş yapraklarla süslenen koltuk örtüleri tercih edebilir ve 2017 Kış Dekorasyonu içerisinde bu basit dokunuşlarla sonbaharın hoş renklerinizi evinize getirebilirsiniz.

Kışın habercisi olan sonbahar mevsiminde sıcacık 2017 Sonbahar Dekorasyon Fikirleri tercih edebilirsiniz. Sıcacık halı ve kilim modelleri tercih edilebilir, mutfaklarda ise siyah renk tonlarına yer verilerek modern bir sonbahar dekorasyonu elde edebilirsiniz. Dekorasyon trendleri arasında oldukça popüler olan niş uygulamalarını tercih edebilir ve mevsimin dinlendirici etkisini bu şekilde evinize taşınabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ