2017 Yuvarlak Televizyon Üniteleri

2017 Yuvarlak Televizyon Üniteleri

İlerleyen teknolojileri ile televizyonlar tartışılmaz bir şekilde evlerin en önemli eşyaları olmaktadır. Giderek daha ince bir yapı kazanan televizyonlar, TV üniteleri ile sağladıkları uyum ile salonların en şık köşeleri olmaktadır. Daha modern ve şık kullanımlar tercih etmek adına 2017 Yuvarlak Televizyon Üniteleri arasından tercihler yapabilir ve dekoratif özellikleri öne çıkan tasarımlarla salonlarınızda farklı mekanlar oluşturabilirsiniz.

Yuvarlak modeller içerisinde kenar kısımları farklı desenlerle süslenmiş seçenekler bulunuyor. Gümüş renklerinin ağır bastığı modeller modern anlamda salonlar için ideal TV üniteleri olmaktadır. Sadece düz bir çerçeve olarak düşebileceğiniz 2017 Yuvarlak Tv Üniteleri arasında en beğenilen renkler siyah ya da gümüş tonlar oluyor. Televizyonların arka kısımlarında oval olarak konumlandırılan arka planı tamamlamak üzere alt kısımlar ve yan kısımlarda raflar, çekmeceler gibi ayrıntılara yer veriliyor. Ancak bu ayrıntılarda modelle uyumlu olarak sunuluyor. Kullanım alanınıza göre Yuvarlak Televizyon Üniteleri arasında daha yukarda ya da daha aşağıda yükseklikleri bulunan mobilyalar bulunabiliyor.

Oval şekilde tamamen duvarı kaplayan modellerin kenar kısımlarında raflar yer alırken tepe kısmına konumlandırılan spot modele oldukça şık bir imaj sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Nur says:

    Hepsi çok güzel değişik bir tazr olmuş alışılmışın dışında aslında iyice olmuş hep aynı kalmaktansa yenilik her zaman iyidir.yetibde saymak yerine ilerlemek her zaman başarı getirir.tercih edermiyim bilmiyorum ama değişik şeyler hoşuma gidiyor.bugyn olmasa da belki yarın bende dusunebilirum

  2. Emine says:

    Hep kare veya dikdörtgen tarzda olanlarına alışkınız.Bunlar çok farklı olmuş.Paylaşımlara bakınca güzel duruyorlar.Ama alışılmışın dışına çıkmak zor.Farklı bir tv ünitesi bakıyorduk, bunlar baya bir farklı tasarımlar olmuş:).Biraz daha düşüneyim bakalım belki kararım değişir.

BİR YORUM YAZ