2017 Zebrano Duvar Üniteleri

2017 Zebrano Duvar Üniteleri

Dekorasyonlarda değişen akımlarda TV üniteleri de kendi payına düşeni almıştır. Bu alanda 2017 Zebrano Duvar Üniteleri oldukça modern ve çok daha özgün tasarımlarla salonlarınızı süslemektedir. İşlevselliği, tasarımları ile her evin köşesine uygun modeller sunulmaktadır. Daha çok beyaz ve krem renklerinin hakim olduğu tasarımlar öne çıkıyor. Siyah renklerle yapılan mükemmel kombinlerde modern anlamda tasarımlar oluşturuyor.

Oval, kare, dikdörtgen pek çok 2017 Zebrano Duvar Ünitesi Modelleri bulunuyor. Bazılarında ayrı ayrı parçaların monte edilmesi ile oluşan tasarımlar, bazılarında bütün olarak sunulmaktadır. TV ünitesi için ayırdığınız köşenizin büyüklüğü bu anlamda önemli olacaktır. Yeni trend tasarımlarda aksesuarlarla süslenecek rafla, vitrinler ve çekmecelerle kullanışlı olduğu kadar da şık modellere rastlanıyor.

Ahşap tonlarında detayların beyaz mobilyalar üzerinde kullanılması ile de klasik ve modern detaylar çok hoş bir şekilde 2017 Zebrano Tv Üniteleri içerisinde harmanlanmış olacaktır. Farklı markalar özel tasarımlarla kullanıcılarının karşısına geçmektedir.

Her sezonda farklı renk kombinleri ve farklı tasarımlar sunulmakta, mevsimlere özel olarak eklenen detaylarla da evinizin havasını değiştirecek dokunuşlar elde edebileceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ