2018 Duvar Askı Tasarımları

2018 Duvar Askı Tasarımları

Farklı Tasarımlara Sahip Duvar Askı Modelleri

Ev dekorasyonunda her ayrıntı önemlidir.Bazı eşyalar ufak tefek görünseler de  farklı bir tasarımla ilgi çekici hale gelebiliyorlar.Bu eşyalardan biride duvar askılıklarıdır. Evde ofiste veya kafeteryalarda birbirinden ilginç tasarımlara sahip dekoratif duvar askılıklarını görmek mümkün.

Evde veya ofiste anahtarlarınızı, kıyafetlerinizi veya şemsiyenizi asmak için bir askılığa ihtiyaç duyarsanız.Böyle bir şeye ihtiyaç duymuyorsanız, “aman ne gerek var askılığa filan” diyorsanız bile bu ilginç tasarımlara sahip dekoratif duvar askılarını görünce fikirleriniz değişecektir.

Duvar askı modelleri için hazırladığımız sunum videosunu izleyebilirsiniz.

 

Ceketinizi, montunuzu, anahtarlarınızı, havlunuzu, evcil hayvanlarınızın kayışlarını, çantanızı, şemsiyenizi astığımız askılıklar tasarımcıların ilginç fikirleri ile buluşarak, görenleri şaşırtan, mekana farklı bir hava katar hale geliyorlar.Duvara saplanmış bıçak görüntüsünde, tabanca terlik, fincan kulpu, büyük raptiyeler, joystick oyuncak şeklinde, bir hayvanın boynuzu veya su damlası biçiminde duvar askılıklarını görmek mümkün.Hepside birbirinden ilginç, farklı tasarımlara sahip eğlenceli birer dekoratif aksesuarlar şeklinde.Hem modern bir görüntüye sahip hem de  oldukça şık duruyorlar.Ayrıca fonksiyonel tasarımlara sahip bazı duvar askılıklarına; mektuplarınızı, cüzdanınızı, gazetenizi, telefonunuzu koymak ta mümkün.

Duvar Askısı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Bu ilginç askılıklar sayesinde evinize veya ofisinize renk ve eğlence katabilir, içinizdeki çocuğu açığa çıkarabilirisiniz.Herkesin kendine ait yeri olan duvar askılıkları ile kimin evde olup olmadığını anlayabilirsiniz.Sevdiğiniz film karakterlerinden, hobilerinizi yansıtan objelere kadar bir çok modelde duvar askılıklarına sahip olabilirsiniz.

Bu tarz dekoratif duvar askılıkları satın alabileceğiniz gibi kendinizde yapabilirsiniz.Kullanmadığınız oyuncak, anahtarlar, musluklar, vanalar veya askı olabileceğinizi düşündüğünüz ne varsa, bunları uygun bir yüzeye sabitleyip duvara asmanız yeterli.

Sizler için hazırladığımız birbirinden farklı tasarıma sahip dekoratif duvar askılıklarından oluşan video ve görsellerimizle sizleri baş başa bırakıyoruz.İyi seyirler…

Duvar Askı Tasarımları

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Bistro Masa says:

  Oldukça kaliteli bir koleksiyon. Özellikle kafelerde ve bistro cafelerde çok iyi olduğuna inanıyorum.

 2. Deniz ERMİŞ says:

  Hepside birbirinden farklı, ilginç tasarımlara sahip askılar. Oldukça da hoş görünüyorlar.Kuş yuvası, araba garajı ve isimlerin yazılı olduğu askılar favorim oldu. Güzel ve farklı bir paylaşım olmuş, emeğinize sağlık.

 3. Esra YAMAN says:

  Rengarenk küçük şemsiyeli askılara bayıldım, çok tatlı ve şirin duruyorlar. Çalışma masamın üzerindeki duvara mutlaka alacağım.

 4. Ferhan KALLİ says:

  Dekorasyon yaparken büyük parçalar kadar ufak eşyalarda oldukça önemli. Mükemmellik detaylarda gizlidir. Bu tarz ufak tefek şeyler ortamın havasını değiştiren, ilgi çeken farklı objeler olabiliyorlar.

 5. Asiye DEMİR says:

  Gitarlı olan askılığı müzik kursumuzun girişine yaptırmayı veya bulabilirsem almayı düşünüyorum. Oldukça şık bir tasarıma sahip ve kursumuza da oldukça uygun. Farklı olmamız lazım bizim.

 6. Betül UÇAR says:

  Ailece karar alıp evin girişine not yazıp bırakabileceğimiz bir askılık yaptırmıştık. Buradaki bir modele benziyor ama tam aynısı sayılmaz. Herkes unutmaması gereken şeyleri not alıp koyuyor oraya. Böylece hatırlaması da kolay oluyor. Ayrıca bir sorunda anahtarlarım neredeydi acaba diye herkesin sormasıydı. Şimdi herkes eve girince asıp çıkarken oradan alıyor. Orada yoksa asmayı unuttuysa sorumluluk kendine ait :). Bizde durum böyle tavsiye ederim.

 7. Sabiha NUR says:

  Anahtarın yuvasına girdiği askılık çok hoşuma gitti. Evde bunlardan bir kaç tane var. Babam lazım olur atma demişti. Neye lazım olur bu eski şeyler diye düşünüyordum.Görünce ilgimi çekti. Biraz temizleyip paslarını aldım mı iş görürler.Deneyeceğim kesinlikle.

BİR YORUM YAZ