2018 Radyatör Tasarımları

2018 Radyatör Tasarımları

İlginç Radyatör Tasarımları

Kaloriferli evlerde gördüğümüz radyatörler de artık renk ve şekil değiştirerek birer dekoratif unsur olarak karşımıza çıkmaya başladılar. Genellikle banyoda kullanılan farklı şekillerdeki radyatörleri; evimizin salonunda, mutfağımızda,  yatak odamızda da görmeye başlıyoruz. Hem de ilginç tasarımlarıyla duruyorlar karşımızda.

Kullandığımız sıradan klasik görünümlü radyatörler tasarımcıların ve hızla gelişen teknoloji ile birlikte dekoratif unsurlar haline geldiler. Böylece ısınmanın yanı sıra evlerimizin dekorasyonunu tamamlayan ve zenginleştiren objeler arasına da girdiler.

Dekoratif Radyatör kullanım örneklerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Dekoratif radyatörlerle evinizin görünüşünü daha da hoş bir hale getirebilirsiniz. İsterseniz bir tablo misali odanızın en değerli köşesinde kullanın isterseniz modern çizgilere sahip bir dekoratif radyatörle farklı bir ambiyans yakalayın. Tercih sizin, misafirleriniz radyatörünüzün nerede olduğunu bile anlayamayacaklardır. Soğuk kış günlerinde ısınma ihtiyacınızı karşılarken ayrıca estetik bir görüntü ile de sıcacık bir ortam tasarlamış olacaksınız.

Dekoratif Radyatör Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Her ne kadar dekorasyon amaçlı olarak kullanmak istesekte radyatör seçiminde dikkat etmemiz gereken noktalar var. Isınma ihtiyacımızı da karşılayacağımız için radyatörün performansı ve maliyeti de bizim için önemli olacaktır. Hafif radyatörler kurulum kolaylığı sağlar. Radyatörün yapımında kullanılan malzemelerin paslanmaz olması önemlidir. Radyatörlerin temizliğine mutlaka dikkat edilmeli belli aralıklarla düzenli olarak yaptırılmalıdır. Kolay temizlenebilir modeller tercih edilmelidir.

Eşsiz tasarıma sahip dekoratif radyatörler bir dekor eşyası mı yoksa ısınma amaçlı bir radyatör mü olduğunu anlamak epey zor. Bunu paylaştığımız fotoğraflardan da anlayacaksınız. Hatta ilk bakışta burada radyatör neredeki bile diyeceksiniz. Abarttığımızı sanıyorsunuz belki ama gerçekten de hepsi birer sanat eseri gibi odalarda yer alıyorlar.

Sizleri, asıl kullanım amacının, fonksiyonelliğinin dışında ilginç tasarımlarıyla şaşırtacak dekoratif radyatörlerle baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler…

Dekoratif Radyatör Tasarımları

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Kamil VELİ says:

  Görünce çok şaşırdım, daha önce böyle radyatörler görmemiştim. Güzel düşünülüp tasarlanmış, hepsi birbirinden şık.Paylaşımlarınız için teşekkürler..

 2. Beyza KALYONCU says:

  Lego şeklinde olan radyatöre bayıldım.Oğlumun odasına yaptırabilirsek çok hoş olacak.Acaba bu tasarımlara sahip radyatörleri yapan bir firma bulmak mümkün mü.Bulursam mutlaka benzer bir tanesini yaptıracağım.

 3. derya şentürk says:

  Dediğiniz gibi bazı görsellerde burada radyatör acaba bumu diye düşünmedim değil :). Sanat eseri misali görnüyor bazıları. Evini yenileyecekler için çok şık modeller mevcut. Değerlendirmek lazım.

 4. Uğur Akgül says:

  Birbirinden ilginç oldukça farklı radyatörler bunlar.Bu kadar güzel tasarıma sahip olan radyatörlerin varlığından haberdar değildim, ilk defa gördüm.Gayet şık olmuşlar. Fiyatlarını da araştırıp öğrenmek lazım.

BİR YORUM YAZ