2018 Yılbaşı Ev Süsleme Fikirleri

2018 Yılbaşı Ev Süsleme Fikirleri

Yılbaşı Ev Dekorasyonu

Yeni yıl yavaş yavaş yaklaşırken pek çok kişi ev dekorasyonunu yeni yıla göre düzenleme düşüncesi içine girdiler. Yeni yılın gelişini sevdiklerimiz ile birlikte kutlarken evimizin de hoş ve konuyla alakalı şekilde dekore edilmiş olması hem bizim hem de yakınlarımızın beğenisini alacaktır. Yılbaşı fikirleri ile ilgili ev dekorasyonunuz da bazı değişiklikler yapmanız aslında çok kolay.

Çevreden Yardım Alabilirsiniz

Öncelikle söylemek isteriz ki gerçek çam ağaçları almak yerine plastik ama sağlıklı çam ağaçlarından faydalanabilirsiniz. Yakınlarınızda ki ağaçlardan kozalak toplayıp onları boyayarak da ister evinizin bazı yerlerinde kullanabilir isterseniz de bir ipe geçirip duvar dekorasyonu yapabilirsiniz. Yılbaşı ev dekorasyonu denildiğinde akla yeşil ve kırmızı renkleri gelir. Normal şartlarda aslında birbirleri ile çok uyumlu olmayan bu renkler yeni yıl nedeniyle çok da uyumlu hale gelmektedirler. Evinizde kullandığınız suda yüzen mumları kırmızı tercih edebilirsiniz. Ayrıca koltuklarınızın üzerine yeşil ya da kırmızı koltuk şalları da örtebilirsiniz.

Renkli LED Işıklar İmdadınıza Yetişebilir

Yeni yıl ev dekorasyonu yapmak istiyorsanız renkli LED ışıklardan da yardım alabilirsiniz. Özellikle geri dönüşüm ile yapılan yılbaşı ağaçlarını bu LED ışıklar ile süsleyerek çok daha hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ağaç parçaları ve ahşaplar ile ufak detayları göze çarpacak hale getirebilir ve evinizi sıcak bir hava katabilirsiniz. Özellikle örgü işlerinden yapılmış mini battaniyeler ya da yastık kılıfları da uygun modellerde olurlarsa yeni yıl ile hoş bir uyum sağlayacak.

Çiçeklerin Önemini Unutmayın

Özellikle kırmızı minik tohumları olan çiçekler yılbaşının vazgeçilmez ev dekorasyonları arasında yer almaktadır. Bu çiçekler ile birlikte beyaz tohumları olan minik çiçekli dalları da kullanabilirsiniz. Unutmamalısınız ki yeni yıl fikirlerinin hepsini aynı anda yaparsanız çok fazla bir dekorasyona ve aşırı karışıklığa neden olursunuz. Mutlaka tek bir konsept üzerinden gitmeniz ve evinizi tek bir fikir üzerinden dekore etmeniz gerekmektedir. Ayrıca aşırı derecede kırmızı ve yeşil renklerinin kullanımı da evlerinizde büyük renk kontrastları yaratacak ve kötü bir görünüme neden olacaktır. Şık bir ev dekorasyonu için bahsettiğimiz konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Hatice says:

    Cok memnunum kendi evimde kulaniyorum .
    Yeni evleyim 25 yasindayim ve butun arkadaslarima tercih ettim herkes memnun
    Tsk.

BİR YORUM YAZ