Ahşap Paletler Kullanarak Duvar Dekorasyonu

Ahşap Paletler Kullanarak Duvar Dekorasyonu

Ahşap Paletler İle Dekorasyon Ürünleri Yapmak

Paletler yük taşımak kullanılan, genelliklede tek seferlik  malzemelerdir. Sadece bu iş tek sefer kullanıp, ahşaptan doğal bir malzemeden yapılan paletleri çürümeye terk etmek haksızlık olurdu.Aynı fikirde olan tasarımcı ruha sahip birçok kişi sayesinde paletler yük taşıma ekipmanı olmanın yanı sıra duvar dekorasyonlarında da kullanılmaya başlanmıştır.

Ahşap, doğal ve sağlıklı olan paletler yaratıcı tasarımlarla rengarenk ve farklı bir boyut kazanarak duvarlarımızı süslemektedir.Duvar aksesuarları, panolar, raflar, askılıklar, portmantolar, duvar saatleri paletlerden yapılabilecek bir kaç duvar dekorasyonlarından biri. Böylece paletler yeniden tasarlanarak birbirinden farklı, şık ve ekonomik birer dekorasyon fikirlerine dönüşüyorlar.

Ahşap Paletler ile yapılmış dekorasyon örnekleri içeren sunum videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz.

Günümüzde ahşap paletlerden yapılmış duvar  dekorasyonu ürünlerini satın alabileceğiniz gibi kendinizde yapabilirsiniz.Biraz el becerisine sahipseniz, bu tarz işleri yapmaktan zevk alıyorsunuz, kendi tasarlayacağınız ürünleri el emeği ile oluşturabilirsiniz. Bu iş için gerekli olan paletleri ikici el olarak bulmak veya hiç kullanılmamış olarak temin etmek oldukça kolay ve az maliyetlidir.Paletler kolay monte edilebilen, istediğimiz ölçülerde kolayca kesilebilen, boyaması rahat bir malzemedir.Bu sayede de işimizi oldukça kolaylaştıracaktır.Kendiniz tasarlayıp bizzat yapacağınız ahşap palet duvar dekorasyonu ürünleri ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarmış da olursunuz, hem de pratik ve ekonomik bir şekilde.Dekorasyon işinin uğraştırıcı ve maliyetli olduğu günümüzde bu yolla yapacağınız dekorasyon ile bütçenizi ve zamanınızı tasarruflu kullanmış olursunuz.

Ahşap paletlerden yapılan duvar dekorasyonu ile;

– geri dönüşüme katkı sağlamış olursunuz,

– pratik ve ekonomik bir şekilde dekorasyon yapmış oluruz,

– ahşap yapısı gereği sağlıklı ve doğaldır,

– ahşabın zarif görüntüsü ile duvarlarınıza doğal ve sıcacık bir hava katmış olursunuz,

– farklı tasarımlar ile yeniden yorumlanarak karşımıza çıkan paletler herkesin ilgi göstereceği, beğeneceği, sahip olmak isteyeceği dekorasyon ürünleri haline gelir.

Evinizin, ofisinizin, bahçe veya balkonunuzun duvarlarını süsleyecek, ahşap palet ve parçalarından oluşan duvar dekorasyonu modellerini toparlayıp beğeninize sunuyoruz.İyi seyirler dileriz.

Ahşap Palet Dekorasyon Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Fatma says:

    palet kullanımı gerçekten çok yaratıcı olmuş sıradışı bir tarz gibi gözüküyor kimsede olmayan gerçekten bayıldım bir tarz olmuş paletlerin bu derece değerlendirilmesi gerçekten çok hoşuma gitti Mutlaka bende böyle bir şeyin evimde bulundurmak istiyorum hepsine bayıldım Hiç aklıma gelmeyecek modeller tasarımlar bulunmakta yapılan şeyleri gördükçe gerçekten çok Şahane buldum Yapanın ellerine sağlık değişik tarz arayanlar için gerçekten mükemmel bir sonuç olmuş bayıldım mükemmel

  2. Ferit AS says:

    Ahşap paletleri bu şekilde değerlendirme fikrini beğendim. Yaratıcı degisik tasarımlar var burada. Paylaşımlarınız için teşekkürler.

BİR YORUM YAZ