Bebek Odası Dekorasyon Önerileri

Bebek Odası Dekorasyon Önerileri

2016 bebek odası dekorasyon modelleri arasında birbirinden şık ve modern tarza birçok alternatif seçenek bulunmaktadır. Bebek odası denilince aklımıza ilk gelen mavi ya da pembe dekorasyon modelleridir. Klasik bir dekorasyonun aksine farklı tonlarda değişik ve yeni çıkan eşyalardan yararlanarak son model bir bebek odası dekorasyonu tasarlayabilirsiniz. Bebek odası dekorasyonlarında dikkat edilmesi gereken belirli noktaları göz önünde bulundurarak şık ve modern bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Genel olarak kalıplaşmış bir genel yargının hakim olduğu erkek çocuklarına mavi kız çocuklarına pembe dekorasyonlar günümüzde artık farklı dizaynlarla karşımıza çıkmaktadır. Teknolojinin gelişmesi mobilya ve aksesuarlarında gelişmesine neden olarak bebek odası takımları seçeneklerine renkli tasarımları da eklemiştir. Bebek odası dekorasyonu için tercih edeceğiniz mavi, sarı ve kırmızı ana renkler odanın daha enerjik ve çekici görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca duvar için tercih edeceğiniz çizgi film karakterlerine sahip olan duvar kağıtları da son zamanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bebeğinizin cinsiyetine göre karar vereceğiniz dekorasyonlar için erkeklere göre araba görüntüsüne sahip beşik modeli tercih ederek odayı dekore edebilirsiniz. Sade ya da desenli olarak bebek odası aksesuarları modelinizi duvar panoları ve fotoğraflarla süsleyebilirsiniz. Duvar askısı şeklinde raflar, oyuncak kutuları ve sandıklar bebeğinizin odasına farklı bir hava katmak için tercih edebileceğiniz bir dekorasyondur. Bebek odaları için aydınlatmanın da loş bir ışık olmasına dikkat etmeniz hem bebeğiniz için hem de odanın dekorasyonu açısından oldukça önemlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ