Dantellerden Abajur Yapımı

Dantellerden Abajur Yapımı

Çeyizinizdeki dantelleri değerlendirerek çok daha hoş bir şekilde kullanabilirsiniz. Bunun için dantellerden abajur yapımı fikrini deneyebilirsiniz. Bunun için abajur kurabilmek için abajur başlığı, iğne, danteller gereklidir. Önce dantelleri birleştirebilir. Ve iskelet halinde birleştirdiğiniz abajurun dış kısmını tamamen kaplayabilirsiniz.

Nostaljik, şık ve kendinize özel bir aksesuar olarak yatak odalarınızın, salonlarınızın en şık dekoratif ürünleri arasında yer alacaktır. Farklı dantellerden abajur yapımı fikirlerini deneyebilir ve çok farklı abajur modelleri elde edebilirsiniz. Fiskos masanızın üzerinde tercih edeceğiniz bu abajur rüstik tasarımları beğenen bireylere özel, hoş bir dekorasyon olacaktır.

Evinizin farklı köşelerinde kullanabileceğiniz bu abajurların yapımında birleştirdiğiniz dantellerin abajurun başlığını tamamen kaplaması dışında herhangi bir zorluğu olmayacaktır. Özellikle dantellerden abajur yapımı fikrini kendinize özel çalışma alanlarında kullanabilir. Ve tasarımların tamamen sizi yansıtmasını sağlayabilirsiniz. Dantellerinizi bu şekilde değerlendirebilir ve evlerinizin dekorasyonlarında dantellerinizi farklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Farklı eşyalarınızı değerlendirebilir ve birleştirdiğiniz parçalarla orijinal ürünler elde edebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey ise biraz hayal gücü ve basit malzemeler olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ahmet KALIN says:

    Merhabalar, sitenin bu başlığına yorum yapmadan geçemedim.Bizim evde her yerde bolca dantel görebilirsiniz, annem sağolsun :).Bunları da göstereyim anneme de birde dantellerden abajurumuz olsun.Bu ilginç paylaşımınız için teşekkürler.

BİR YORUM YAZ