Dikdörtgen Salon Dekorasyonu

Dikdörtgen Salon Dekorasyonu

Dekorasyon yaparken en çok zorlanılan alanların başında İnce Uzun Salon Dekorasyonu alanları gelir. İnce ve uzun şekilde olan bu salonlarınızda öncelikle eşyalarınızı çok iyi bir şekilde konumlandırmak gereklidir. Yemek odası takımlarınızın kapıya yakın olan bir alanda konumlandırılması avantaj sağlayacaktır. Bu tarz salonlarda kısa kenarların birinde kapı, diğerinde cam bulunuyorsa işiniz çok daha kolay olacaktır.

Bu şekilde mobilya dizilimini kenarlarda konumlandırabilir ve köşe kısımlarında sadece tekli berjer kullanarak hoş bir tarz elde edebilirsiniz.  Kısa kenarlarda tekli koltukları kullanabilir, uzun kenarlarda üçlü koltuklarla odanızı tamamlayabilirsiniz. Bu alanda Dikdörtgen Salon Dekorasyon fikirleri yaparken köşe takımı kullanmakta oldukça avantajlı olacaktır. Uzun kenarın birinde köşe taşımı kullanabilir, karşı kenarında da TV ünitesi konumlandırarak hoş uyumlar elde edebilirsiniz.

Salonunuz daha dar ise 2017 Dikdörtgen Salon Dekorasyonu yaparken mobilyalarınızı bu ölçülerde daha dar ebatlarda tercih ederekte daha ferah mekanlar elde edebilirsiniz.

Özellikle orta kısımlarda çok fazla mobilya kullanmayarak ta ortamlarda geniş kullanımlar elde edebilirsiniz. Dekorasyon yaparken kullanacağınız alanı baz alarak mobilya seçimleri yapmak çok daha kullanışlı dekorasyonlar yapmanızı sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ