En Şık Gri Ev Dekorasyon Fikirleri

En Şık Gri Ev Dekorasyon Fikirleri

Her rengin kendine özel bir anlamı vardır. Uzlaştırıcı ve denge unsuru olması itibari ile de gri renk tonu dekorasyonlarda tercih edilebilir. Bu alanda Gri Ev Dekorasyonu tasarımları ile şık ve modern tarzlar elde edebilirsiniz. Mobilya seçiminizden perdelerinize kadar elde edeceğiniz uyumlar da hoş bir şıklık oluşturacaktır.

Gri renk tonu duvar boyası seçtiğinizde siyah- beyaz renk kombinin mobilyalar modern tercihler olacaktır. Duvarlarda açık renk tonları tercih ettiğinizde gri tonlarının perdelerde ve mobilyalarınızın belirli kısımlarında desen olarak tercih ederek te oldukça şık salonlar elde edebilirsiniz. Bu alanda 2017 Gri Ev Dekorasyonu tercihlerinizde ortama biraz hareket katmak istiyorsanız fuşya renk tonu ya da turkuaz renkler ile daha canlı uyumlar yakalanabilir.

Gri bir koltuk takımı tercih ettiğinizde perdelerinizi safran renk tonlarında seçebilir ve kırlentlerinizde de aynı renk tonlarında açık renk kullanımları ile harika bir sonbahar dekorasyonu elde edebilirsiniz.

Bu alanda Gri Ev Dekorasyonu Fikirleri arasında pudra tonlarındaki pembelerde grilerle resmileşen havayı yumuşatacak dokunuşlar olarak her alanda kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Nergiz Öztürk says:

    gri rengi çok sevdiğim için bi odamı boyatmayı düşünüyordum ama cesaret edemiyordum bir kaç fikir alış verişinden ve bu tarz yazılardan sonra uygulamaya koyuldum ve gayet güzel bir sonuç çıktı ortaya. Düşünüpte cesaret edemeyen kişilere tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZ