EVDE KULLANABİLECEĞİMİZ GALVANİZ DEKORLAR

Galvaniz ismi, çalışmaları çoğu insana ilham olmuş ünlü fizikçi Luigi Galvani’den gelir. Galvaniz, çeşitli yöntemlerle metalin aşınmasını önlemek için çinko ile kaplanmasına denir. Böylece metalin hava ile temas edip paslanması önlenmiş ve ömrü uzamış olur. 18. yy da bulunup geliştirilen bu buluş çok ilgi görmüş ve ev eşyalarında da kullanılmaya başlanmıştır.

Galvaniz ev dekorları için hazırladığımız videoyu aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Galvaniz Ev Dekorları

Galvaniz dekorasyonu ile evimize otantik bir hava katmak mümkün.Daha çok vintage ve country tarzı dekorasyonu seven insanların çokça tercih ettiği bir dekorasyon çeşididir. İster parlak, yeni görünümlü ister eski görünümlü olsun fark etmez, galvanizli metal eşyalar ile köy veya çiftlik tarzı, rustik yada endüstriyel tarzda dekor stili oluşturabiliriz.

Galvaniz ve Metal Bahçe Objeleri

Galvanizli aksesuarlar; çiçeklerimizi koyacağımız bir saksı, çocukların çalışma masasında kalem, silgil…vs ni koyabilecekleri bir kutu, evimizin girişinde şemsiye koyabileceğimiz bir kova, mutfakta kullanabileceğimiz ekmeklik, salonumuzda bavul/valiz/çiçeklik/sehpa gibi çeşitli aksesuarları bir araya getirip oluşturduğumuz bir dekoratif köşe, kuş kafesi, sehpa, dolap, raf olarak evimizde yada bahçemizde dekoratif olarak kullanabileceğimiz oldukça şık aksesuarlardır.

Ayrıca galvanizli ürünler sevdiklerimize hediye edebileceğimiz güzel ve farklı birer hediyelik eşyadırlar. İster kendimiz ister sevdiklerimiz olsun sahip olduğumuzda bizi mutlu hissettirecek, doğallığı yansıtan eşyalardır.

Misafirlerimizin ilgisini çekip onları şaşırtacak, kullanmaktan keyif alacağımız, evimize oldukça sıcak ve şık bir görünüm kazandıracak galvanizli dekoratif ürünlerini sizler için bir araya getirdik.Sizlere dekorasyonunuzda ilham vermesi temennisi ile iyi seyirler dileriz.

Galvaniz Ev dekor örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Nur says:

    bu ürünler kullanım açısından gerçekten çok rahat dışarıda da kullandığımız da yağmur yağdığında ya da herhangi bir şeye maruz kaldığında hem hava ile temas etme açısından hem de paslanma mı özelliğinden dolayı gönül rahatlığı ile kullanabileceğimiz ürünlerdir

  2. Fatma says:

    Bu ürünler gerçekten kullanım açısından gerçekten kullanışlı paslanmaz özelliğinden dolayı her yönden kullanılabilir bir çeşittir hava ile temas ettiği için gönül rahatlığı ile kullanabileceğimiz ürünlerdir her yerde istediğimiz gibi kullanabiliriz paslanma mı özelliği olması da

BİR YORUM YAZ