Giyinme Odası Dekorasyonu

Giyinme Odası Dekorasyonu

Evlerin önemli ihtiyaçları arasında yer alan giyinme odaları hayatınızı daha düzenli bir şekilde dizayn etmenize de olanak tanır. Ev dekorasyonun önemli parçalarından oluşan birbirinden farklı eşya ve mobilya ile giyinme odası tasarımı oluşturabilirsiniz. Ekonomik ve kültürel yapı nedeniyle giyime duyulan ihtiyacın artması beraberinde giyinme odalarına duyulan ihtiyacı da ortaya çıkarmıştır. Kıyafetlerinizin daha düzenli bir şekilde eşsiz dekorasyonlarla dizayn edilmesini sağlayarak hayatınıza mükemmel bir kolaylık sağlayabilirsiniz.

Konmari Metodu ile dolaplarınızı düzenleme

Giyinme odalarında dolapları düzenleme yaparken son dönemlerin modası olan konmari metodu ile yerleştirme yapabilirsiniz.

Konmari Metodu İle Eşya Düzenleme

Giyinme Odası Oluştururken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Son moda trend giysilerinizin olduğu koleksiyonunuzu yatak odanızdaki tek bir gardıroba sığdırmaya çalışmak yerine evinizdeki odalardan birini giyinme odası olarak dekora ederek şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Giyinme odası dekorasyonu için alanın büyük ya da küçük olmasının yanı sıra kullanacağınız odadaki alanın planını en iyi şekilde yapmanız gerekir. İyi bir tasarımla küçük alanlarda bile birçok eşyanızı kolayca yerleştirip bulabileceğiniz bir düzene sahip olabilirsiniz. Giyinme odalarının en büyük amacı eşyalarınızı kolayca bulmanızı sağlayarak düzenli bir görünüme kavuşturmaktır.

Küçük bir alandan bile en iyi şekilde yararlanabileceğiniz çok fonksiyonlu birçok tasarım harikası olan eşyalar bulunmaktadır. Aynı set içinde raf, askı ve çekmeceden oluşan bir kombinasyon ile şık giyinme odası dekorasyonu oluşturabilirsiniz. Giyinme odası düzenlemelerinizde özellikle köşelere odaklanarak ölü alanlar yaratmaktan kaçınmanız gerekir. Giyinme odaları işlevselliği bakımından evinizde hayatınızı kolaylaştıracak bir düzeni de sizlere en şık tasarımlarla birlikte sağlamaktadır.

Hatırlatma:

Giyinme odalarını ayrı bir oda içinde oluşturmayı düşünüyorsanız (Bölücü paravan yada bölücü dolaplar olmadan) dolaplarınızı kapaksız modellerden seçmenizi tavsiye ederiz. Çünkü oda içinde dolap kullanacağınız için kapaklara gerek kalmayacaktır. Açık dolaplar elbiselerin düzenlenmesi için daha fonksiyonel kullanım amacı sağlamaktadır.

Giyinme Odası Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Nur says:

    eğer bir odayı tamamen giyinme odası yapacaksanız en ideali özel yaptırmaktır. marangoza değil bu işte uzman raydolapçılara gidin sizin alacağınız dolapların iki katı yer kazandıracaktır. alacağınız parça parça dolaplar zaman içinde işini görmeyecek ve tekrar masrafa girmeniz kaçınılmaz olacak. malum evde dolap ihtiyacı hiç bitmez raydolap firmaları alanınızı en iyi şekilde kullanacaktır. ayakabıları dolaba koyacaksanız önce havalandırın yoksa kokusu giysilerinize sinebilir. ya da odanızdaki pencereyi vasistaslı yaptırın ki yaz kış aralık kalsın odanız kokmasın….

    bu arada bende evdeki eşyaların yaptırılmasının zor olduğunu bilirim ama mutfak ve dolap odası söz konusu ise en iyi çözümler o işin uzm

BİR YORUM YAZ