Gri Beyaz Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Gri Beyaz Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri

Her alanın dekorasyonlarına özel anlamlar yüklemeye çalışırız. Yatak odası dekorasyonlarında daha romantik tasarımlar ön plana çıkar. Aynı zamanda kalite bir dinlenme için renk uyumlarından mobilya seçimlerine dikkat edilmesi gereken pek çok başlık bulunmaktadır. Bu alanda Gri Beyaz Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri daha sakin ve daha dinlendirici etkiler oluşturmak için çok ideal bir alternatif olacaktır.

Gri renk olarak gözü yormayan, nötr bir renktir. Özellikle mercan, turkuaz, mor ya da pembe tonları ile mükemmel kombinler oluşturur. Parlak beyaz renkleri ile de ışıltı ve canlılık kazanır. Duvar kağıtlarınızda gri – beyaz desenler tercih edebilir, beyaz renk tonlarının ağır bastığı mobilyalarınızı mor bir halı ile tamamlayabilirsiniz. Özellikle Gri Beyaz Yatak Odası Modelleri arasında gri nevresim takımları tercih edebilirsiniz.

Aydınlatma olarak kullanılan doğru modeller ile duvarınızın bir köşesinin gri düz bir renk tonu ile boyayabilir, gri bir halı ile çok hoş bir şekilde uyum yakalayabilirsiniz. Perdelerde de gri tercih ederek çok hoş 2017 Gri Beyaz Yatak Odası Dekorasyon Fikirleri elde edebilir. Modern, şık ve kullanışlı yatak odaları tasarlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Nadide TUNÇ says:

    Genelde bu renkleri evlerimizde pek kullanmayız.Açık renkler daha çok tercih edilir.Ama biraz değişiklik istiyorsanız bu renkleri kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Biz geçen yıl yatak odasında gri ile mavi tonları kullandık.Gayet modern şık vede asil bir görünüme kavuştu odamız.Alışılmışın dışında farklı bir uyum oldu. Güzelde oldu…

  2. Leyla says:

    İnsanın içini kararten bir renk gibi dursalar da gri ve siyah veya tonları bence en kullanışlı renklerden. Gri ve siyahla her türlü rengi kullanabilir, farklı kombinler yapabilirsiniz. Hangi rengi denerseniz deneyin zevkinize göre bu tonlara yakışacaktır. Ayrıca asil bir duruşu var bu renklerin. Asil şık ve her rengi duyurabileceğiniz bu tonları şiddetle tavsiye ediriyorum, bir deneyin derim 🙂

BİR YORUM YAZ