Hasır Koltuk Modelleri

Hasır Koltuk Modelleri

Modern ev dekorasyonun vazgeçilmezi olan bahçeleriniz için hasır koltuk modelleri şık görüntüsünün yanı sıra konforu ile de bulunduğu ortama farklı bir enerji katıyor. Özellikle birçok mimar tarafından teras tasarımları, bahçe tasarımları ve yazlık ev ortamlarında Hasır koltuk tasarımları tercih edilmektedir. Bulundukları ortama göre farkı çeşitlerde tercih edeceğiniz hasır koltuklar görünüm açısından farklı bir duruş sağlarken kullanımı bakımından da mükemmel bir rahatlık sağlamaktadır.

2016 hasır koltuk modelleri ile evinizin dekorasyonuna şıklık katabilir ve farklı bir atmosfer oluşturarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Kapalı alanlarda daha çok doğal rattan malzemeli olarak tercih edilen hasır koltuklar Asya, Avrupa, Avustralya gibi tropikal bölgelerde yetişen bir ağaçtan yapılmaktadır. Doğal rattan hasır koltuklar için oldukça kaliteli ve şık bir malzeme görevi görürken kullanımı bakımından da dikkat edilmesi gereken bir özelliktedir. Doğal rattan malzemesinden üretilen hasır koltukların direk güneş ışığına maruz kalmasına izin vermeden kar, yağmur ve don gibi sert iklimlerde deforme olmasına izin vermemek gerekir.

Sert iklimlere karşı dayanıklılık göstermeyecek olan doğal rattan açık alanlardan çok kapalı alanlarda tercih edebileceğiniz bir ürün özelliğine sahiptir. Bahçe ve teraslarınız için ideal bir kullanım sunacak olan sentetik rattan malzemeli Hasır koltuklar direk güneş ışığına karşı da dayanıklı olan bir malzemedir. Kolay kullanımları ve şık görünümleri ile ev, bahçe ya da teraslarınızın dekorasyonu için tercih edebileceğiniz hasır koltuklar birçok mobilya grubundan daha üstün özellikler sunacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ