İç Mekan Kapı Modelleri

İç Mekan Kapı Modelleri

Ev dekorasyonuna başlarken ilk olarak atılan adımlar arasında yer alan kapı seçimi evinizin dekorasyonunu oluşturan önemli eşyalar arasında yer alır. Salon, mutfak, banyo ve odalara açılan iç mekan kapıları ön izlenim sağlayarak ilk fikri oluşturur. Son yıllarda dekorasyon alanında ilgi duyulan özel tasarım kapı modelleri evinizin görünümünü büyük ölçüde etkileyecektir. Özenle tasarlanan kapılar ardında yer alan eşsiz dekorasyonlara ulaşmak için ilk olarak iç mekan kapılarınızın tasarımına dikkat etmeniz gerekir.

Evinizde köklü bir değişim gerçekleştirmek içinde ilk olarak başlayacağınız noktalar arasında iç mekan kapıları yer almaktadır. 2017 İç mekan kapı tasarımı tercihinizi tamamen evinizin dekorasyonuna uygun olacak şekilde bir bütün oluşturan modellerle bir arada tercih etmeniz gerekir. Dekorasyonunuzla bir bütün oluşturmasına dikkat edeceğiniz kapıların aynı zamanda sağlamlığına ve kullanışlılığına da dikkat etmeniz gerekir. Evinizin fiziksel özelliklerini dikkate alarak tercih edeceğiniz kapılar farklı tasarımları ve özellikleri ile de büyük bir avantaj sağlayacaktır.

İç mekan kapı seçimi için öncelikle istediğiniz modelin yüksekliği, eni ve kasa kalınlığına karar vermeniz gerekir. İç mekan kapı fiyatları arasından evinizin yapısına en uygun olacak şekilde tasarlanan çift kanatlı kapılar da tercih edilebilir. Geniş alanlarda daha çok tercih edilen çift kanatlı kapılar kullanışlı olduğu kadar ısı yalıtımı, eşya taşıma ve güvenlik açısından da avantaj sağlamaktadır. Uzun yıllar aynı güzellikte kullanmak isteyeceğiniz kapılarınız için ahşap olan modelleri tercih ederek evinizin dekorasyonuna şıklık katabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ayşegül says:

    Yeni bir daire aldık, kabası bitmiş bize ince işliği kaldı sadece.Kapılar konusunda kararsız kaldık.Bir çok model var.Sağlam mı kaliteli mi rengi ne olacak bir sürü de model var :(. Öncelikle renginden başladık.Evimiz küçük olduğundan kapılar beyaz olsun dedik.Evi ferah gösterir dediler.Kiri çiziği çabuk gösterir mi bilemiyoruz ama.Sanırım camsız beyaz renk kapıları tercih edeceğiz sanırım.Buradaki modelleri görünce yine fikrim değişti ,NE YAPACAĞIM BENNN?

BİR YORUM YAZ