İkili Koltuk Modelleri

İkili Koltuk Modelleri

İkili Koltuk Model ve Tasarımları

İkili koltuk modellerinin genelde küçük salonlara sahip evlerde kullanıldığını görürüz. Diğer oturma gruplarına nazaran tek parçadan oluşması salonda alandan tasarruf etmemizi sağlar. Birçok parçadan oluşan oturma gruplarını salonumuza sığdırmaya çalışmak yerine ikili koltuk modelleri kullanarak dekora etmek, tasarlamak çok daha uygun ve şık olacaktır.

İkili koltuğumuzu sandalyeler, tekli koltuklar veya şık taburelerle birlikte kullanabiliriz. Böylece salonumuzu boğmadan, mekanı daraltmadan oturma yerini çoğaltabiliriz.Hem de daha ferah, daha güzel, hoş bir dizayn da yapmış oluruz.

İkili koltuk modelleri araştıran ziyaretçilerimiz için hazırladığımız sunum videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

Sadece küçük salonlarda değil ofis ve daha büyük salonlar dada az eşya kullanımının ve sadeliğin verdiği güzelliği yansıtmak, görmek istiyorsak tercihimiz yine ikili koltuklardan yana olabilir. Böylece modern bir tasarıma da sahip olmuş olursunuz.

İkili Koltuk Modeli Alırken Nelere Dikkat Etmeli

Salonumuzu dekore ederken, ikili koltuğumuzu tek başına kullanabileceğimiz gibi, farklı eşya ve aksesuarlar kullanarak ta dekore edebiliriz.Ahşap bir masa veya raf, güzel bir abajur, koltuğumuzun arkasındaki duvarın tuğla veya taştan olması, desenli-renkli veya düz kırlentler, minderler, kilimler, duvara asılan şık bir tablo, resim, ayna ….vs. gibi uygun olan aksesuarlarla ikili koltuklarımızı dekore edebiliriz. Veyahut bunların hiçbirini kullanmadan tek renk, canlı veya koyu bir tonda ikili koltuk kullanarak, sadece koltuğun ön plana çıktığı bir dekorasyon tasarımı yapabiliriz. Tercih size kalmış, zevkinize uygun, beğendiğiniz bir tasarım oluşturmak mümkün.

İster küçük salonlarınızda ferah ortamlar oluşturmak için, ister büyük salonlarınızda modern, sade bir tasarım yapmak için veya ofis dizayn etmek hangi amaçla olursa olsun ikili koltuklar sayesinde gayet şık, dikkat çekici, kullanışlı, konforlu dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Sizler için derlediğimiz ikili koltuk modellerini beğeninize sunuyoruz.İyi seyirler dileriz.

İkili Koltuk Model Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Fatma says:

    Yer kaplama ma açısından kullanışlı bence. Bu koltuklar küçük yerlerde ofis gibi yerlerde rahatlıkla tercih edilebilir hem şık hemde konforlu görünüyor

  2. Nur says:

    Küçük evleri olanların tercih edebileceği güzel tasarlanmış koltuklar genel olarak koltuklar büyük oldukları için küçük bulmakta zorlanan oluyoruz birde üstüne evimiz küçükse beğendiğiniz takımlar olmayabiliyor buradaki ikili koltuk takımı fikri bence çok güzel olmus

BİR YORUM YAZ