Kaliteli Mobilya Markaları

Kaliteli Mobilya Markaları

Mobilya Firmaları

Ziyaretçilerimizden bizlere gelen soruların başında kaliteli mobilya firmaları olmaktadır. Bu yazımızda Türkiye mağazaları bulunan ve kaliteli mobilya firmaları ve onların ürettiği ürünler hakkında bilgi vereceğiz. Her sektörde olduğu gibi mobilya ve dekorasyon sektöründe de kalitesiz ürün üretimi yapan firmalar olmasından dolayı tüketiciler son yıllarda kalite arayışına girdiği görülmektedir. Kaliteli üretimden kasıt aslında dayanıklılık olduğu gibi kullanılan malzemelerin hem insan sağlığına hem de çevreye uyumlu malzemeler ile yapılmış olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Adalılar Mobilya

Modern ve neoklasik stildeki tasarımlarının yanı sıra İskandinav tarzdaki ürünleri ile de dikkat çeken Adalılar Mobilya, yurtdışından ithal ettiği birçok markayı tek çatı altında buluştururken geniş ürün koleksiyonu ile stil stil sahibi yaşam alanlarına imza atıyor.

Firmanın tarihi ve felsefesi;  1945 yılında kurulan firma bu süre içindeki birikim ve tecrübesiyle kaliteden ödün vermeksizin her geçen gün ürün koleksiyonunu genişleterek en güzel ve en şık yaşam alanlarını dekorasyon severler ile buluşturmaktadır. Firma her sene farklı markalar ile zenginleşen koleksiyonunu farklı noktalarda tüketiciyle buluşturmayı en büyük felsefesi olarak görmektedir.

2017 Adalılar Mobilya Modelleri

Fuga Mobilya

Modern çizgisi ile sektöre yön veren markalar arasında konumlanan Fuga Mobilya, malzeme kalitesi ve detaycı işçilik anlayışını çağdaş bir bakış açısıyla buluşturuyor. 1991 yılında kurulan firma yüksek kaliteli malzemeleri ve fark yaratan tasarımlarıyla Fuga markasını sektörün lideri konuma taşımak ve yurt dışında yeni bayilikler oluşturmak için ciddi yatırımlar yaptığı görülmektedir. Firmanın kurulduğu günden bu zaman kadar koruduğu felsefeleri arasında malzeme ve yüksek işçilik kalitesi ilk sırada yer almaktadır.

2017 Fuga Mobilya Modelleri

Koleksiyon Mobilya

Yüksek kalitede mobilya mimarisi oluşturmak üzere fikirleri, standartları ce tasarım konseptlerini bir araya getiren Koleksiyon mobilya, kırk yılı aşkın bir deneyimle edindiği yaygın itibari ile Türk mobilya sektörünün öncü markaları arsında bulunmaktadır. Firma mobilyalarında en çok tercih ettiği malzemeler arasında;

 • Antik meşe
 • Ceviz kaplama
 • Mat lake
 • Siyah epoksi
 • Doğal kumaşlar
 • Çelik kasa ve visco elastik süngerler

1972 yılında Faruk Malhan tarafından kurulan firma coğrafyaların geleneğinden, öykülerinden beslenerek bugünleri yaratan toplumun parçası olma gerçeğini unutmadan yaşıyor.

2017 Koleksiyon Mobilya Modelleri

Newjoy Mobilya

Yurtiçi ve yurtdışında konumlanan zengin satış ağı ve sıradışı tasarımlarıyla farklı beğenilere ve zevk sahiplerine ulaşan Newjoy, günümüz trendlerini fonksiyonellikle birleştirerek 0-24 yaş grubu gelecek nesillerin yaşam alanlarını kusursuz bir bakış açısıyla ele alıyor. 2003 yılında kurulan firma gelecek seneler için bu alanda tarzı belirleyen firma olma yolunda emin adımlarla hareket ettiği görülmektedir. Firmanın tarzı olarak baktığımızda ise, çocukların sağlıklı gelişim gerekliliklerini ve engin hayal güçlerini temel alarak, günümüzün trend çizgilerini sağlık koşulları ve pratik bir yaşam şekli harmanlayarak kendi tarzını oluşturmaktadır.

2017 Newjoy Mobilya Modelleri

Sherwood Furniture

1993 yılında Atilla Coşkun tarafından kurulan firma Country ve provincial tarzı benimsediği görülmektedir. Firma kişiye özel proje hizmetiyle sıra dışı mekanlar oluştururken davetkar tarzıyla yaşam sıcaklığını evinize getirmektedir.

Stella Mobilya

Bir evde, ofiste ve otelde ihtiyaç duyulacak her tür mobilya ve aksesuar alternatifini İstanbul’daki 15.000 metrekarelik kapalı alana sahip fabrikasında üreten Stella, özgün tasarıma sahip ürün yelpazesini kaliteli bir üretim anlayışı ile hayata geçiriyor. Firmanın mobilyalarında kullandığı malzemeler arasında; ahşap, lake, kumaş, deri, ve cam ilk sırada yer almaktadır.

2017 Stella Mobilya Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Sare Nur says:

  Bir evin dekorasyonu deyince akla bir çok kişi için öncelikle mobilyalar geliyor sanırım. Yeni evimi için uzun süredir araştırma yapıyorum. Bizzat görüp denediğim markalar da var ama dekorasyon siteleri imdadıma yetişti. Öncelikle modern mi klasik mi diye düşünürken kararımı nihayet verdim. Modern çizgiler ve modüler örnekleri tercih edeceğim. Gri, turkuaz gibi renkler beni cezbediyor. 3 farklı odam var ve çok pahalı olmadan da rahat bir şekilde farklı modelleri kullanmayı düşünüyorum. Buradaki örnekler de fikrimi olgunlaştırdı, teşekkürler.

 2. Gamze Kaymaz says:

  Koleksiyon mobilyanın ürünlerini tek geçiyorum kalite ve tasarım olarak. Fiyatları biraz pahalı olabilir ama uzun yıllar kullanıyorsunuz ve firmanın herhangi bir sorunda ilgisi çok başarılı. Kesinlikle koleksiyon mobilyanın ürünlerini tavsiye ediyorum

BİR YORUM YAZ