Kitaplık Tasarımları

Kitaplık Tasarımları

Modern Kitaplık Modelleri

Kitaplık modelleri bu yılın farklı tasarımlar ve modern çağa ayak uydurulmuş mobilyalarınızı ve ev dekorasyona uyum sağlayacak farklı tasarım ile modernliği yak alacaksınız. Bu senenin rengi beyaz, kırmızı, krem renk ve renk tonlarıdır özellikle beyaz renge ilk sırada yer alır. Bu yılın kitaplık modellerine birlikte göz atalım, kitaplık almadan bu tasarımlara bakmanız fikir açısında iyi olacaktır.

Sitemizin sonundaki ziyaretçi yorumlarını okumanızı tavsiye ederiz. Sizlerinde fikirlerini görmek isteriz.

Kitaplık tasarımları arasında, bir ağaç gövdesini andıran ve dalları ile görsel olarak oldukça güzel ve kullanım alanı geniş olan bir kitaplık modelidir. İstediniz kadar kitap yerleştirebileceğiniz ve odanızın alanını da fazla kaplamayacak duvar ile bütünleşmiş bir modern kitaplık modelidir.
Kitap okurken dinlenmek ve rahatlığı sevenler için mükemmel bir tasarım olan bu kitaplık modelinde kitaplık üç parçadan oluşmuş kitaplığın sağ ve solunda üç raf şeklinde kitaplarınızı buraya alacağınız Kitaplığın ortasın da ise uzanma koltuğu kitap kurken uzanacağınız bir şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca uzandığınız koltuğun alt kısmında da gene rafları olan burada kitaplarınızı yerleştire bileceksiniz.

Elips kesimli olan duvara monte edilen dolap oldukça kullanışlıdır, odanın havasını değiştiren ve yer de kaplamayan istediğiniz kadar kitabınızı buraya alabilirsiniz.
Başka bir modern kitaplık modelimiz daha kitaplığın için de iki sıra merdiven olan hem kitaplığı hem de merdiven ile bütünleştiren geniş ve hemen hemen tavana kadar uzun olan bu model oldukça modern ve kullanışlıdır kitaplığın için de ki merdiveni hem raf olarak kullanabilirsiniz hem de kitapları alırken yerleştirirken kolaylık sağlayacaktır.

Kitaplık Tasarımları

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. sena says:

  Kitaplarımı toplamaya başladığımda güzel bir kitaplık almam gerektiğini gördüm. Piyasada satılan sıradan kitaplıklar bana açıkçası çok hitap etmedi. Farklı ve modern tasarımlar ararken bu siteyi keşfettim. Özellikle ağaç şeklindeki kitaplık tam benim isteğime göre. Hem hacimli hem de göze hoş gelen modeller hoş görünüyor. Sadece kitaplarıma güzel bir alan değil ev için de dikkat çekici bir ayrıntıya sahip olmak güzel. Teşekkürler.

 2. Pınar Akarsu says:

  12.resimdeki kitaplık tasarımı çok hoşuma gitti.Kesinlikle bizim çocuğun kitap okuma odasına yaptırmam gerekiyor. Bu tür tasarımları aslında insanları kitaplara sevdirmek için belki bir nebzede olsa da faydası olur. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim

 3. Pelin Güçlü says:

  En büyük hayallerim arasında böyle kitaplıklarımın olması. Ne yazık ki kitaplarım yerlerde sürünüyor. Bu paylaşımlar için teşekkür ederim çok ilginç modeller var. Hele paylaştığınız resimler arasında (16.resim) okuma köşesi yapmışlar beni benden aldı diyebilirim 🙂

 4. Ali says:

  Evet gerçekten harıka modeller var.alışılmısın dışında modern sık ve etkileyıcı.bende nereden yemın ederim diye düşünüyordum sanırım gösterip yaptırmak zorunda kalacağız

 5. Hatice Aybaş says:

  Bir kitapkurdu olarak hasta kaldım resmen. Özellikle üçüncü resimdeki geometrik kitaplık modeli beni benden aldı diyebilirim. Türkiye’de artık her marka klasikleşmiş modelleri satıyor. Bu modellerin her biri çok güzel. Site admini rica etsem 3.modeli nasıl temin edebilirim yardımcı olurmusunuz

  1. Dekorasyon says:

   Aslında hazır olarak satılan bir model değil tahminimce. Fakat üretim tekniği basit olduğu için orta seviyede bir mobilya ustası bile istediğiniz bu ürünü size üretebilir.

BİR YORUM YAZ