Küçük Salon Dekorasyonu

Küçük Salon Dekorasyonu

Ev yaşamanın büyük bir kısmını geçirdiğiniz salonlarda dekorasyonun önemi oldukça büyüktür. Özellikle 2017 küçük salon dekorasyonu herkesin kafasında büyük soru işaretleri oluşturan konular arasında yer almaktadır. Mimari konumu bakımından küçük bir alanda harika dekorasyonlar sergilemek oldukça önemlidir. Salon dekorasyonunda öncelikle kullanacağınız mobilya, koltuk takımı, tv ünitesi ve sehpa gibi dekoratif eşyaların mümkün olduğu kadar mini boyutta olan modelleri tercih edilmelidir. Salonunuzun daha büyük ve ferah bir görünüm elde etmesi açısından eşyaların küçük ve fonksiyonel olarak kullanışlı modeller olmasına da dikkat etmeniz gerekir.

Küçük salon dekorasyonun da karşımıza çıkan en büyük hatalar arasında birçok süs eşyası, dekoratif ürün ve çiçek tarzı malzemelerin bir arada kullanılmasıdır. Küçük bir alanı çeşitli aksesuar ürünü ile süslemek mekanı olduğundan küçük göstereceği gibi aynı zamanda hakaretlerinizi de kısıtlayacaktır. Küçük salon dekorasyonu için birçok aksesuar ürünü ve dekoratif eşyayı bir arada kullanmak yerine duvara asabileceğiniz tarzda saat ya da tablo gibi dekoratif eşyalardan yararlanabilirsiniz.

Küçük salonlarınız için tercih edeceğiniz mobilyanın da hem kullanışlı hem de fazla yer işgal etmeyecek tarzda olmasına özen göstermeniz gerekir. Salonunuzun dekorasyonu ile uyumlu olacak tarzda köşe koltuk takımı seçerek daha geniş bir alan bırakabilirsiniz. Bununla birlikte küçük salon fikirleri için puf koltuklar, ufak orta sehpalar ve duvara döşeye bileceğiniz kare raf sistemleri de mükemmel bir görünüm oluşturacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ