Mirage Mobilya 2017 Modelleri

Mirage Mobilya 2017 Modelleri

Mirage Mobilya Modelleri

Türkiye’de özellikle klasik mobilya sektöründe faaliyet gösteren firma üretmiş olduğu kaliteli ve gösterişli ürünleri ile dünyaca tanınan bir marka haline gelmiştir. Ürünlerinde kullandığı özel varak teknikleri ve tamamen kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu özel tasarımları klasik mobilya arayan kişilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Dekorasyonvemodellerim.com olarak bu yazımızda Mirage Mobilya 2017 modelleri hakkında sizlere bilgiler paylaşacağız.

Miraga Mobilya Koleksiyonları

Firmanın başarılı kalite kontrol birimi olmasından dolayı üretilen bütün modeller titiz bir kontrol aşamasından geçmektedir. Firmanın koleksiyonları Klasik ve Art Deco olarak iki farklı sınıfta satışa sunulmaktadır. Klasik sınıfta bulunan mobilyalar gösteriş olarak çok başarılı modelleri bulunmaktadır. Özellikle varak işleme ve oymaların olduğu bir mobilya takımı arıyorsanız Klasik koleksiyonu size hitap edecektir.

Mirage Mobilya Klasik Koleksiyon Mobilya Takımı Örnekleri

Mirage mobilyanın Art Deco koleksiyonunda ise günlük kullanıma uygun çok farklı mobilya modelleri bulunmaktadır. Art Deco sınıfında bulunan mobilya hem orta bütçeli mobilya arayanlar hem de gösterişin biraz daha sınırlı kaldığı mobilya arayanlara hitap etmektedir. Aşağıdaki örneklerden Mirage markası altında satılan Art deco mobilyaları görebilirsiniz.

Mirage Mobilya Art Deco Koleksiyon Mobilya Takımı Örnekleri

 

Ürünlerin İmalat Kalitesi

Firmanın kullanmış olduğu ahşap, boya ve cila hem uygulama hem de malzeme kalitesi ile dikkat çekmektedir. Aynı zamanda kusursuz sayılabilecek bir işçilik ile üretim yapıldığından mobilyalar uzun süre kullanıma imkan sunmaktadır. Aynı zamanda varak işlemi modellerde kullanılan varak son derece kaliteli olduğu görülmektedir.

Varak; altın parçalarının ağır mekanik koşullarda dövülerek  bir nevi zar kıvamına gelecek şekilde inceltilmesi ile oluşturulduğundan dolayı çok zor koşullarda üretildiği için uygulama esnasında ciddi bir işçilik gerektirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ceyda Zengin says:

    Yaza yapacağımız düğünümüz için hazırlıklara başladık. Birçok şeyi hallettik ama mobilya konusunda bir türlü karar veremedik.Ben klasik tarz mobilyadan vazgeçemiyorum.Modern tarzlarda güzel duruyor ama klasik modellerin bir ağırlığı var.Basit değiller bir kere, ince işçilikleri onları zarif gösteriyor.Artık öyle ince işçilik gerektiren tasarımlar pek kullanılmıyor.İşin basitine kaçıyorlar.O yüzden hepsi aynı gibi oluyor .Ama klasik öylemi, kendine özgü farklı farklı bir çok özgün tasarımları var.Her ustanın farklı farklı yorumu var işin içinde.Buda onu daha değerli kılıyor.O yüzden mobilyalarımı buradaki örneklerde de olduğu gibi klasik tarzda seçeceğim.Modern herkesta bizimkisi farklı olsun.

BİR YORUM YAZ