Mor Dekorasyon Modelleri

Mor Dekorasyon Modelleri

Kadınların en favori renkleri arasında mor ve tonları yer alıyor.  Moda trendleri arasında mor çok kullanılsa da ev dekorasyonlarda ön yargı ile yaklaşılabiliyor. Ancak dengeli bir şekilde kullanıldığında oldukça modern alanlar elde edebilirsiniz. Bu alanda Mor Dekorasyon Modelleri arasında dikkat çeken ve oldukça zarif dekoratif özellikler bulunabiliyor.

Şık ve iddialı stil özelliklerinden yararlanmak için mor ve tonlarını kullanabilir, sadece salonlarda değil mutfak, banyo hatta yatak odalarında da bu tür kullanımlardan yararlanabilirsiniz. İhtişamı ve göz alıcı dekoratif özellikleri ile 2017 Mor Dekorasyon Modelleri arasında kendi tarzınızı yansıtan modeller bulabilmek mümkün olacaktır. Mor rengin koyu tonlarını detaylarda kullanabilir ve açık tonları için de mekanların genel tasarımlarda zarif etkiler oluşturabilirsiniz. Salonlarda mor tonlarında kanepe ya da koltuk takımları terci edebilir ya da perdelerde tercih ettiğiniz mor rengi farklı renk uyumları arasından tercih edeceğiniz mobilyalarınız ile tamamlayabilirsiniz.

Özellikle Mor Dekorasyon Fikirleri arasında duvar rengi olarak mor seçecekler için diğer dekoratif özelliklerin beyaz renk ağırlıklı olması önerilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Zeliha Aymaz says:

    Mor Rengi dekorasyonda en çok kendini gösteren renkler olduğu için mutlaka tavsiye ediyorum. Özellikle paylaştığınız mor dekorasyon modelleri çok başarılı çalışmalar olmuş. Tebrik ediyorum

BİR YORUM YAZ