Portmanto Seçimi İçin Öneriler

Portmanto Seçimi İçin Öneriler

Ev dekorasyonuna önem veren kişiler için eve girdikten sonra görülen ilk şey olmasından ötürü portmanto seçimi oldukça önemlidir. Özellikle birçok kişi portmanto konusunda oldukça kararsız kalmaktadır. Portmanto seçimi evin zevkine ve kişiliğine hitap ettiğinden ötür dekorasyon objeleri arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Almak istediğiniz portmanto modeli için öncelikle kullanım ömrü ya da şıklık mı istediğinizi düşünmeniz gerekir. Kullanım ömrü bakımından uzun yıllar aynı güzellikte kullanabileceğiniz modeller yer alırken şık ve modern tasarımlarda yer almaktadır.

Portmanto Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Portmanto alırken dikkat edeceğiniz noktalar arasında öncelikle kendi eviniz ise uzun yıllar kullanabileceğiniz bir tercih yapmanız fayda sağlayacaktır. Duvara monte edilen aynalı portmanto modelleri kendi eviniz için ideal bir çözüm oluşturmaktadır. Evin klasik ya da spor olarak dizaynına göre karar vereceğiniz portmanto seçiminizde kullanım bakımından da kolaylık sağlayacak bir ürünün tercih edilmesi avantaj sağlayacaktır.

Eşyalarınıza ve duvar renginize göre karar vereceğiniz portmanto modelleri hem mükemmel bir uyum yakalamanıza hem de görünüm açısından da estetik bir duruş oluşturulmasına fayda sağlayacaktır. Portmanto modelleri seçiminizde bol çekmeceli ve kullanışlı olan ürünlerin tercih edilmesi ayakkabı, palto, şemsiye gibi birçok eşyayı sığdırmanıza olanak sağlayarak oluşabilecek görüntü kirliliğini de ortadan kaldırır. Giriş kısmı küçük ve dar olan evlerde portmanto duvara monte edilerek kullanılacağı gibi sürgülü modellerde tercih edilerek alandan kazanabilirsiniz.

İyi Portmanto Hangi Firmadan Alınır?

Portmantolar ev mobilyaları arasında en sık kullanılan mobilyalar olduğundan dolayı hem ahşap kaplaması hem de ana iskelet ve kapaklarının sağlam yapıda olması gerekmektedir. Özellikle ucuz ürün olarak tabi edilen ve güçsüz ara parçalar ile montaj yapılmış ürünlerden uzun durulması gerekmektedir. Türkiye’de bu alanda en iyi firmalar arasında İstikalbal mobilya gelmektedir. Aşağıdaki konumuzdan istikbal mobilya portmanto modellerini inceleyebilirsiniz.

2017 İstikbal Portmanto Modelleri

Portmanto Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Fatma says:

    Benim sahsi fikrim portmantonun artik modasi gecmeye basladi bence. Kapakli tam dolap yaptirmak cok daha mantikli. Gelen misafirlerin paltolarini askiya asip dolabin icine koymak cok daha zarif bir goruntu olusturuyor. Ben askiya asilmis ust uste cantalar montlarin gorunusunu sevmiyorum. Bir eve girdiginizde cok kalabalik ve daginik gorundugunu dusunuyorum. Bende yeni tasinacagim dolap yaptirmayi dusunuyorum rahat rahat ayakkabilarimizi kutulara koyup dolaba yerlestirebilirim.zemuszemus

  2. Ayse says:

    Portmanto deyince aklımıza hemen kocaman 3-4 kapaklı klasik bir dolap görüntüsü gelebilir. Ama değişik kombinasyonlar deneyerek artık farklı portmantolar oluşturmak elimizde. Küçük dolaplar, sepetler, çeşitli ebatlarda kutular kullanarak çok modern ve bir o kadar da renkli tasarımlar elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken biraz hayal gücü ve konumuza göz atmak…

BİR YORUM YAZ