Şık Dresuar Modelleri

Son zamanlarda evlerin daha küçük olması eşya ve mobilya seçiminde de alternatif olarak kullanabileceğiniz ürünleri ortaya çıkarmıştır. Bir evde en fazla gerek duyulabilecek eşyalar arasında yer alan dresuar yatak odalarında, yemek odalarında, mutfaklarda, koridor ve salonlarda kullanılmaktadır. Eni dar, uzun ve düz bir yüzeye sahip olan dresuar modelleri bulunduğu mekâna da elegan bir görünüm katar. İnce bir zevk ve zarif bir dokunuş için evinizde tercih edeceğiniz birbirinden farklı dresuar modelleri yer almaktadır.

Evinizin dekorasyonunu tamamlayıcı özellikteki eşyalar arasında yer alan dresuarlar istediğiniz alanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir inceliğe sahiptir. Özel tasarım dresuar modelleri olarak da bulabileceğiniz birçok farklı özellikte dresuarlar yer almaktadır. Bir dresuar modelinin en çok yakışacağı yerler arasında kapı girişlerinde yer alan antreler ve salonunuzun başköşesinde bulunan şık bir ayna ile kombin edilebilir. Hem işlevselliği hem de gösterişi bakımından koridorlarınızı da adeta süsleyecek olan dresuar dekoratif ürünler arasında büyük bir beğeniye sahiptir.

Dresuar modelleri evinize görkemli ve şık bir duruş sağlarken aynı zamanda çekmecili olması kullanışlı olarak istediğiniz alanlarda kullanabilmenize olanak sağlar. Birbirinden farklı renk ve modelde bulabileceğiniz şık dresuar modelleri ayna ile birlikte kullanılarak hem ferah hem de estetik bir görünüm oluşturulur. İnce zevkinize ve mobilyanıza uyum sağlayabilecek geniş renk seçeneğine sahip birbirinden farklı çeşitte dresuar modelleri yer almaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Nedim AYDIN says:

    Bu kelimeyi ilk defa duyanlardanım. Aslında ne olduğunu biliyormuşum, daha önceden gördüğüm ama adını bilmediğim eşyaymış meğersem :). Farnsızca dan girmiş dilimize bu kelime. Uzun düz ayaklı sehpaya benzeyen mobilya çeşidi. Eskiden daha çok görüyordum şimdilerde pek kullanılmıyor sanırım. Yeni ev dizaynı yapanlarda pek rastlamıyoruz dresuarlara artık.Ama farklı bir tasarıma sahip.Dekorasyon için güzel bir seçenek bence.

  2. emine says:

    Evlerin ilk konukları karşıladığı yerler antreler. Bu yüzden sadece oda, salon ve mutfağın değil küçük ve gözden kaçıyor gibi olsa da giriş bölümlerinin de dikkatli ve özenli bir şekilde dekore edilmesi gerekiyor. Açıkçası diğer bölümlere göre de büyük bir avantaja sahip, fazla alan olmadığı için dekorasyonu çok daha kolay. Ayrıca evi kullananların dışarı çıkmadan önce son bulunduğu alan olduğu için yine son hazırlıkların yapılacağı yer olma özelliğine de sahip. Bu yüzden büyük aynalı bir model düşünüyorum. Standart toprak tonları evlerde zaten yeterince kullanılıyor. Ben de dresuarı seçerken farklı ama diğer bölümlerle uyumlu ve kontrast bir model seçmeyi düşünüyorum. Ayrıca bir kaç aksesuarla daha şık ve konforlu bir alan oluşturmayı hedefliyorum. Buradaki kırmızı renkli modele bayıldım ama diğer bölümlere uyar mı tam bilemiyorum.

BİR YORUM YAZ