Son Moda Avizeler

Son Moda Avizeler

Evlerimizin aydınlatmasını sağlayan avizelerimiz doğru kombin yapıldığı zaman çok güzel bir dekorasyon örneği de olabilir. Bu konuda bayanlar bir adım ön plandadır eşlerine göre , çünkü genel de ev zevki bayanların daha gelişmiştir. Hal böyle olunca evinize en yakışan modeli almak istiyorsunuz. Her odanın ve her bölümün ağırlığı farklıdır. Tek tip bir avize modeli ile evinizi donatmamızın hiçbir anlamı yoktur. Salona kullandığınız avizeyi mutfağa kullanmanız gerekmiyor. Bu konuda bazen yanlış algılar oluşabiliyor fakat durum bundan ibaret , evinizi tek tip avize ile doldurmayın. Dilerseniz şimdi avize modellerine geçelim kısa özetlerle avize modellerine açıklık getirelim.

Yatak odanıza alacağınız Yatak Odası Avize Modelleri sizi temsil edecek nitelikte bir avize olmalıdır. Öyle ki , yatak odanıza giren bir insan öncelikli olarak avize ile karşılaşmalıdır. Son zamanlar da spor yatak odalarının olmasından dolayı avize modellerinde de farklılıklar oldu fakat bu durum ciddiye alınacak kadar sorun teşkil etmiyor. Sonuçta herkesin renkleri ve zevkleri farklı. Yatak odasın da daha çok kibar görünümlü avizeler kullanmaya özen gösterin. Kibar ve gösterişli bir avize yatak odanızın adeta savunucusu haline gelecektir emin olun.

Salon da kullanacağın avize hak verirsiniz ki heybetli bir şey olmalıdır. Çünkü salon bölümler genel de evde kullanılan bir bölümdür. Bazı istisnalar dışında. Salonda kullanacağınız avizeler büyük taşlı ve heybetli olması gerekir demiştik bu konu üzerinde fazla durmak istemiyorum çünkü sizin salonunuza alacağınız eşya tipine göre değişiklik göstereceği için , bu tamamen sizin tercihinize kalmış bi durum. Ama bizim önerimizi merak ediyorsanız , büyük taşlı ve heybetli avizeler kullanılması tercih edilir.

Antre evimizin belki de en sık kullandığımız bölümü olabilir , genel olarak evin içinde yapmak istediğimiz her şey de o yolu bir kere kullanırız , hal böyle olunca da görsellik ön plana çıkması gerekiyor. Salon gibi büyük taşlı avizelerin komik duracağı bir durum olsa bile yine de güzel bir avize modeli bulunabilir ve antre izdivacınıza uygun şekilde takılabilir. Bu konu tamamen sizin evi nasıl dizayn ettiğinize bağlı bir durumdur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. ahsen gul says:

    Avize seçimi ve kullanımı yeni ev kurulumunda aklımı çok alıyordu. Doğru alana doğru ve modern avize seçimi konusunda epey zaman harcadım. Bu yazı seçiminde bana epey yardımcı oldu. Trend avizelerin görsellerine ulaşmak da cok iyi oldu, teşekkürler.

BİR YORUM YAZ