Stüdyo Daire Dekorasyon Fikirleri

Stüdyo Daire Dekorasyon Fikirleri

2017 Stüdyo Daire Dekorasyon Örnekleri

Stüdyo daireler özellikle gençlerin yahut yalnız yaşayanların tercih ettiği oldukça modern ve kullanışlı dairelerdir. Öyle ki bu tip dairelerde evin bütün gerekli bölümleri oturma odası mutfak gibi bir arada olduğu için dekore edilmesi de oldukça önemlidir. Peki bir stüdyo daire nasıl dekore edilmelidir? Öncelikle stüdyo daireyi dekore etmek için yapılması gereken husus geniş yaşam alanı bırakmak adına daha az ve ferah mobilya seçimleri yapmaktır. Bunun için de uygun olabilecek ve en çok tercih edilen oturma gruplarından olan deri ve spor tarzı şişme oturma gruplarıdır. Şişme tabiri sizi yanıltmasın bu biraz daha konforlu ve daha spor modeller için kullandığımız bir tabir olmakta ve özellikle stüdyo dairelerde oldukça tercih edilmektedir.

Bir diğer dikkat edilecek husus ise dekorasyon yapılırken ortaya da kullanışlı ve spor bir sehpanın atılmasıdır. Aynı zamanda bu dekorasyonu spor bir köşem ile de kombine edebilir ve küçük dairenizi daha şık hale getirebilirsiniz. Öyle yandan televizyonunuzu yerden tasarruf etmek amacıyla duvara monte etmeli ve daha çok alanın size kalmasını sağlamalısınız. Bir diğer dikkat edilecek dekorasyon noktası ise halılar konusudur. Burada da mümkün olduğunca küçük ve kalabalık görünmeyen orta halısı kullanmalı ve ortamı daha sakin hale getirmelisiniz. Televizyonunuzun alt kısmına göze de hitap edecek ve aynı zamanda kalabalığınızı kamufle edecek şık bir komodin koyarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Stüdyo Daire Dekorasyon Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Gamze Kaymaz says:

    Ya bu evlerin tasarımlarını gördükte bizim 3+1 ev bunların yanında sönük kaldı resmen. Çok güzel örnek tasarımlar paylaşmışınız. Özellikle 4.resimdeki örnek çok başarılı olmuş. Muhtemelen 40m2 bir stüdyo dairede bu tasarımlar yapılabilir.

  2. Zeynep GÜNEY says:

    Stüdyo dairemde dekorasyon yaparken ortaya da kullanışlı ve spor bir sehpa koydum. Aynı zamanda bu dekorasyonu spor bir köşem ile de kombine ettim ve küçük dairemi daha şık hale getirdim. Öyle yandan televizyonumu yerden tasarruf etmek amacıyla duvara monte ettim ve daha çok alanı bana kaldı. Küçük ve kalabalık görünmeyen orta halısı kullandım.Çok sade ve hoş bir görüntü oluştu.Çok da kullanışlı oldu ban göre.

BİR YORUM YAZ