Turkuaz Ev Dekorasyonu

Turkuaz Ev Dekorasyonu

Geniş ufukların, uzun bakışların simgesi olan mavi renk tonlarının en masumu ve en doğalı turkuaz olmaktadır. Dekorasyonlarda kullandığınızda sakinleştirici ve dinlendirici etkileri bulunur. Bu alanda Turkuaz Ev Dekorasyonu uyumları içerisinde çok özel kombinasyonlar elde edebilirsiniz. Kahvelerle çok şık uyumlar oluşturabilmekte, pembe tonları ile de enerjik bir alan oluştura bilmektesiniz.

Duvar rengi olarak turkuaz çok beğenilmekte ve modern uyumlar oluşturmaktadır. Hoş bir uyum elde etmek için tek bir duvarda turkuaz bir duvar kağıdı kullanabilir ve beyaz koltuklarla modern bir imaj elde ede bilmektesiniz. Salonlardan çocuk odalarına, oturma odalarından yatak odalarına evinizin her alanında 2017 Turkuaz Ev Dekorasyonu tercih edebilirsiniz.

Bordo tonlarla çok şık uyumlar elde edebilir. Genelde ayrıntılarda tercih ettiğiniz turkuaz ile şıklığı yakalayabilirsiniz. Özellikle Turkuaz Salon Takımı seçimlerinde beyaz üzerine bu renk tonlarından desenler oluşturulan koltuk takımları modern uyumlar oluşturabiliyor. Farklılık arayanlar için kahve koltuk takımlarının üzerinde safra ve turkuaz kırlent uyumu da oldukça modern tasarımlar oluşturacaktır.

Bu tarz renk tonlarının duvarların, mobilyaların tamamında kullanmak yerine sadece bir kısımlarında kullanarak daha şık uyumlar elde edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ