TV8 Güle Güle Oturun Başvuru Formu ve Bilgileri

TV8 Güle Güle Oturun Başvuru Formu ve Bilgileri

Yeni yayın döneminin başlaması ile ard arda yeni yapımlar start almaya başladı. Ev yenileme formatında yayına girecek olan Güle Güle Oturun TV8  evim evim güzel evim tarzında bir yapım olmaktadır. Türkiye’nin her yerinden başvuruların kabul edildiği programda her hafta bir eve misafir olacak olan program ekibi, evinizin istediğiniz alanlarını sil baştan dekore edeceklerdir. Program başlamadan ilgi görmeye başladı ve sevilen ekip her hafta yeni bir evde yeni dekorasyonlar için yola çıkacak gibi görünüyor. Programın sunucusu ise evim şahane programının sunucusu ve mimarı Selim Yuhay olacaktır. Tüm izleyiciler programa katılmak için başvurabilir ve evinizin istediğiniz bölümlerinde daha dekoratif ve kullanışlı özellikleri ile değişiklikler yapabilirsiniz.

Bu alanda Güle Güle Oturun Başvuru TV8 için başvuru formunu doldurmanız gereklidir. Mimar Selim Beyin dekore ettiği evleri daha önceden de takip eden izleyiciler, kendilerini yeni dönemde neler beklediğini az çok tahmin edeceklerdir. Başvuru sahiplerinin istedikleri alanlarda sıfırdan bir dekorasyon oluşturan mimarın önceliği kullanışlı olması ve modern dekoratif özellikleri ile çok daha mutlu zamanlar geçirebilecekleri alanlar oluşturmaktır. Yeni formatı ile artık ülkenin her alanından gelen taleplere yanıtlar sunulmakta ve şehir şehir mimar Selim ve ekibi, yeni sezonda da pek çok aileyi mutlu etmek için yola çıkmış olmaktadır. Dekorasyonlarda estetik kadar hijyenik ve daha sağlıklı kullanımlara da yer veren Mimar, çok enteresan tasarımları ve renkli kişiliği ile çok sevilmektedir.

Program ekibinin sizin evinize de gelmesi için TV8 sitesi üzerinde sunulan başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Özellikle Güle Güle Oturun Başvuru Formu içerisinde adınız, soyadınız, yaşınız, nerede ve kimimle oturduğunuz gibi sorular yer almaktadır. Bunun yanında evinizde değiştirmek istediğiniz bölüm, değiştirme sebebiniz de gerekli olacaktır. Daha önce başka bir programa katılıp katılmadığınıza dair bilgiler de istenmektedir. Sonrasında ise eviniz ile ilgili özellikler sorulmaktadır. Evinizin kendinizin olup olmadığı, kaç odasının olduğu ve metre karesi de istenen diğer bilgiler arasında yer alıyor. Güle Güle Oturun Videolu Başvuru Formu eksiksiz bir şekilde doldurulması ile birlikte program ekibi tarafından incelemeye alınacak ve evinize gelecek olan keşif ekibi ile birlikte son verilecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ