Yeşil Ev Dekorasyon Fikirleri

Yeşil Ev Dekorasyon Fikirleri

Uyum, huzur, anlayış ve doğal bir ahenk oluşturması ile yeşil renk tonu dekorasyonlarda çok fazla tercih edilmektedir. Bu alanda Yeşil Ev Dekorasyonu uyumlarında huzur dolu mekanlar elde edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz diğer renk tonları ile daha enerjik ve çarpıcı tasarımlar elde edebilirsiniz. Gri, mor ve yeşil tonlarının ahengi daha modern alanlar oluşturabilir.

Açık renk tonlarında mobilyalarınızı yeşil renk perdelerle tamamlayabilir, aynı renk tonlarında kırlent seçimleri ile hoş tarzlar elde edebilirsiniz. Koltuklarınızda yeşil renkler tercih ettiğinizde duvarlarda daha pastel renkler önerilir. Duvarlarda yeşil renkler tercih ettiğinizde ise kahve tonlarında koltuk takımları ile aradığınız uyumu elde edebilirsiniz. Bu alanda 2017 Yeşil Dekorasyon Fikirleri uyumları için duvarlarda kullandığınız fıstık yeşili hoş bir seçim olabilir, mobilyalarınızı ve koltuklarınızı da beyaz tonlarda tercih ederek şıklık elde edebilirsiniz.

Yeşili ana renk olarak kullanmayı düşünmüyorsanız mutlaka aksesuarlarınız da kullanmalısınız.

Bu alanda 2017 Yeşil Ev Dekorasyonu araştırmalarınızda kırlentlerinizin, abajur seçimlerinizin, stor perdelerinizin ya da yatak örtüleri gibi tekstil ürünlerinizin bu başlık içerisinde seçimlerini yaparak daha sıcak ve doğal dekorasyon uyumları elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ