Zebra Ev Dekorasyonu Fikirleri

Zebra Ev Dekorasyonu Fikirleri

Dekorasyon alanında yıllardan bu yana en çok tercih edilen desenler arasında yer alan zebra baskılar, yeni sezon tasarımlarında da oldukça sık karşımıza çıkıyor. Minimalist ve monokrom tarzlara özel Zebra Dekorasyon Fikirleri evlerinde sadeliği ve modern özellikleri ön plana çıkaracaktır.

İster salonlarda, ister oturma odalarında kullanılan zebra baskılar, evinizin farklı alanlarında da tercih edebilirsiniz. Şık yaşam alanları oluşturan bu desenler döşemelik kumaşlarda ve yastık kullanımlarında oldukça ideal olacaktır. Duvar dekorasyonlarından tekstil ürünlerine kadar her alanda Zebra Ev Dekorasyonu ile modern ve estetik tasarımlar elde edebilirsiniz. Zebra temalı dekoratif tablolarda bu alanda şık tamamlayıcılar olacaktır.

Duvar sticker modelleri ve duvar kağıtları üzerinde de zebra baskılar şık mekanlar oluşturur. Beyaz ağırlıklı bir salon dekorasyonunda zebra baskıları ile halılar tercih edebilir, siyah beyaz ağırlıklı bir dekore alanında bu baskılarla elde edilmiş perdeler tercih edebilirsiniz.

Kendi tarzınıza ve kullanımlarınıza özel Zebra Ev Dekorasyon Örnekleri bulabilir ve şıklığınızı modern detaylarla tamamlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Fulya says:

    Zebra tarzini pek sevmiyorum ama bunlar guzel gorunuyor gibi. Degisik hava katmislar odaya

BİR YORUM YAZ