2017 Dekoratif Raf Modelleri

2017 Dekoratif Raf Modelleri

Evinizde kullanacağınız farklı bir aksesuar, küçük bir detay evinizin genelindeki havayı farklılaştırabilir. Farklı tasarımlardaki Dekoratif Raf Fikirleri ortalıktaki fazlalıkları toplayabileceği gibi hem de dekoratif özellikleri ile çok şık sunumlar oluşturacaktır. İç içe geçen kare çerçeve tarzında rafları her açıdan kullanabilir, tercih edeceğiniz farklı renk kombinasyonları ile de istediğiniz alanda mobilyalarınızla istediğiniz uyumu yakalayabilirsiniz.

Duvarınıza monte edeceğiniz bir aparata asılı olacak üçgen şeklinde bir rafta şık ve sevimli kullanımlar oluşturacaktır. Köşeler 2017 Dekoratif Raf Modelleri için en iyi kullanım alanlarıdır. Köşeleri daha verimli kullanabilmek için tasarımlarda tek ya da çift raf olarak modellerde kullanabilirsiniz. Özellikle genç odalarında tercih edebileceğiniz birbirinden bağımsız farklı renk tonlarında pencere tarzındaki raflarda duvarınızın havasını değiştirecektir.Terazi tasarımı vereceğiniz Dekoratif Raf Fikirleri oldukça yaratıcı modeller arasında yer alıyor.

Genç beylere ya da bayanlara özel tasarımlarda bulabilmek mümkün olacaktır. Labirent tarzında duvarlara monte edilecek raflar içerisinde farklı kullanımlar mümkün olabilir. Tasarım alanında odanızda modern ve şık bir detay olarak farklılık sağlayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ