2017 Dekoratif Yatak Başı Modelleri

2017 Dekoratif Yatak Başı Modelleri

Yatak odası dekorasyonu farklı tarzlara özel seçimler tercih edildiğinde çok daha farklı bir görünüm kazanabiliyor. Bu alanda en önemli parça ise yatak başı seçenekleri olmaktadır. Ünlü markalar yeni sezon tasarımlarında 2017 Dekoratif Yatak Başı Modelleri için kolları sıvamış görünüyor. Yatak odalarında ilk dikkat çeken parça olan bu modellerde son yıllarda oldukça farklı, eğlenceli, dekoratif özelliği öne çıkan tasarımlar dekorasyonda etkileyici uyumlar oluşturuyor.

Bu modellerde estetik resimler olabilirken, sıra dışı tasarımlar ya da modern görkemli imalatlar olabiliyor. En yeni trendler arasında ilginç modeller geliyor. Bunun yanı sıra rengarenk desenlerde farklı beğenilere sahip bireylerin tercih ettiği seçenekleri oluşturuyor. Dekoratif özellikleri öne çıkan 2017 Yatak Başı Modelleri arasında tercihler yaparken modern ve göz alıcı seçenekler arasından kendinize özel tercihler yapmanız mümkün olacaktır. Renkli modeller arasında bay bayan figürleri kullanılabiliyor. Biraz esprili bir yaklaşım olarak değerlendirilebilecek bu modellerin yanında sarı, siyah ve beyaz renklerinden oluşan yelpaze ile renklenmiş yatak başlıkları da bulunmaktadır.

Kenarlarından altın rengi ile süslenmiş varakları bulunan yatak başlıklarının iç kısmı sade bir renkten oluşabilir. Ya da Dekoratif Yatak Başı Modelleri arasında ince ince kafes tarzında modellerde bulunmaktadır. Genç odası tasarımlarında çizgili yatak başları tercih edilebilir. Arka fonunda resimli bir tasarım ile yatak başı uyumlu bir konsept oluşturabilir. Son dönemlerde Eyfel kulesi baskılarının bulunduğu ev tekstil ürünleri çok popüler olmakta, gençler için yatak başlarında da modern bir seçim olarak kullanılabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Emriye ADIGÜZEL says:

    Yatak konusunda hassasiyetim var. Yattığım yatağın ergonomik, rahat olması gerekir. Gün boyu çalıştıktan sonra güzelce dinlenebileceğim, uykumu iyice alabileceğim bir yatağım olmalı. Bu yüzden yatak seçiminde fazla harcamada yapsam hep kaliteli olanlarını tercih etmişimdir. Yatağım kadar takıntılı olduğum bir diğer konu ise yatak başlığı. Evet, nedendir bilmiyorum ama yatak başlığı konusunda da zevkime göre ayrıca dikkat edip seçiyorum :). Tesadüfen sitenizi buldum ve yatak başlıklarına bayıldım. Birbirinden ilginç ve farklı tasarımda modeller var.Paylaşımlarınız için sağolun.

BİR YORUM YAZ