2017 Duvar Sticker ve Dövme Modelleri

2017 Duvar Sticker ve Dövme Modelleri

Ev dekorasyonlarında kullanılan farklı detaylar yaratıcı salonlar, oturma odaları ya da mutfaklar oluşturabiliyor. Bu nedenle farklılık arayanlar için 2017 Duvar Sticker Modelleri çok özel tasarımlar oluşturacaktır. Ömrümüzü tamamladığımız evlerimizin dekorasyonlarının iç açıcı ve yaşayan özelliklerde olması günümüzün daha renkli geçmesini sağlayacaktır.

Dubar stickerları bu alanda oldukça hoş dekoratif özellikleri ile son dönemlerde oldukça fazla kullanılıyor. Değişiklik yapmak istediğiniz bu dekoratif aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Duvar kağıtlarının üzerinden kullanılan bu stickerler pratik bir şekilde uygulanmakta ve istediğinizde farklı bir model ile değişimleri mümkün olmaktadır. Bu alanda 2017 Duvar Dövmeleri çok daha canlı ve çerçevesi bulunmayan tabloların andıran duvarlar oluşturmuş olabileceksiniz.Genç odalarında yataklarınızın kenarında uzanan dallar ve ucunda pembe çiçekler çok hoş uyum sağlarken oturma odalarınızda rengarenk ya da siya beyaz ağaçlar oldukça şık olacaktır.

Yemek masalarınızın arka kısımlarında yer alan Duvar Sticker Modellerinde siyah- beyaz bir şehir manzarası, yemek odanıza teras havası verecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Cemile YILMAZ says:

    Eskiden duvara bir şeyler yapıştırmaya kalksak büyük sorun olurdu. Önce annem sonra babam koştururdu bizi. Şimdi yapıştırılsın diye bir sürü sticker lar var. Şimdilerde etrafımızda çocuklarına kendi odalarında duvarlarını istedikleri gibi kullanabilecekleri alanlar oluşturuyor aileler. İstedikleri gibi karalıyor, çizim yapıyor, istediklerini yapıştırıyorlar çocuklar. Yaratıcılıkları gelişiyormuş. Aslında bende isterdim böyle bir odam olsun. Biz kendi çocuğumuza bu kadar izin vermesek te , tabi bunda kiralık bir evde oturmamızda büyük etken, ufak tefek şeylere göz yumuyoruz. Mesela duvara dokunamıyor ama babası dolabını ters çeviriyor ve arkasına istediğini çizebiliyor. En kötü ihtimalle dolabın arkasındaki sunta yı değiştiririz diyor. Bu şekilde farklı zararsız izinler verebilirsiniz çocuklarınıza.

BİR YORUM YAZ