2017 Enza Home Köşe Takımları ve Fiyatları

2017 Enza Home Köşe Takımları ve Fiyatları

Ulaşılabilirlik, şıklık kalite ve rahatlık özellikleri ile sunulan 2017 Enza Home Corners Köşe Takımları evinize çok yakışan özelliklerle sunulmaktadır. Fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan bu takımlarda özel kumaşlar kullanılmakta ve evinizin dekorasyonunda farklı şıklıklar oluşturacak tasarımlar elde edilecektir. Bu takımlarda bağımsız modüller bulunmakta ve bütün olarak kullanımları ile de şıklık elde edilmektedir.

Birbirinden ayrı olarak kullanıldığında oturma grubu olarak kullanılabilecek 2017 Enza Home Köşe Takımları istediğiniz alanda istediğiniz özelliklerde kullanılabilecektir. İsterseniz de yatak fonksiyonlarından faydalanarak misafir ağırlayabileceğiniz bir alan elde edilebilir. Yılın dört mevsiminde kullanabileceğiniz bu tasarımlarla köşe koltuklarınızı şık ve kullanışlı özellikleri ile her alanın dekorasyonunda tercih edebilirsiniz.

Bej ve krem renk tonlarının hakim olduğu modellerde ayak kısımlarının yüksek ve ahşap özelliklerde olması da modern ve hijyenik alanda pratiklik sağlayan özellikler olarak tercih edilmektedir. Bu alanda 2017 Enza Home Köşe Takımı Fiyatları değişen ebatlarına, kullanım özelliklerine göre farklı aralıklarda yer alacaktır.

Modern ya da klasik kullanım için özel model seçenekleri bulmak mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Kubra says:

    Köşe takımları coj güzeller. Bizde minik odamıza bunlardan almak istiyoruz.Toronto köşe takımına bayıldım diyebilirim.aynısı almak istiyoruz rengi çok hoş duruyor teşekkürler.

BİR YORUM YAZ