2017 İstikbal Çalışma Masaları

Çocuk odaların olmazsa olmazları arasında yer alan çalışma masaları fonksiyonellikleri ile kullanım kolaylığı sağladığı ölçüde fayda sağlayacaktır. Özellikle yaşları daha küçük çocuklar için tercih edilecek çalışma masalarının ayarlanabilir olması çok önemlidir. Bu alanda 2017 İstikbal Çalışma Masaları ayarlanabilir boyları, mavi- pembe seçenekleri ile sunulmaktadır.

Masa seçeneklerinin üzerinde tablet ya da dosya gibi eşyalarınız için yerleştirme alanları bulunuyor. Geniş çekmece bölmesi ile de kırtasiye malzemelerinizi çok pratik bir şekilde saklayabilme imkânınız olacaktır. Özellikle 2017 İstikbal Çalışma Masası Fiyatları içerisinde üst kısım istenilen açılarda kullanılabiliyor. Bu özelliği ile de rahat bir çalışma ortamı sağlanmış olacaktır.

Masanın yüksekliğini ayarlamak için ise kenar kısmında bulunan kolunu kullanabilirsiniz. 60 cm konuma kadar inebilen masa 74 cm boyuna kadar yükselmektedir. Fonksiyonel özellikleri ile çocuklarınızın odalarında 2017 İstikbal Çalışma Masası konforlu çalışma alanları oluşturacaktır. İstikbal kalitesi ve sunduğu işlevsel özellikleri ile çocuk ve genç odalarının masa ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Renk seçimi yaparak ta çocuğunuza özel mobilya seçimleri de yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ