2017 İstikbal Kanepeler

Kalitesi ile bilinen bir marka olan İstikbal, her sezon yenilediği tarzı ile de takipçilerini mutlu etmektedir. Estetik özelliklerinin yanı sıra işlevsellik ve konfor özellikleri ile de yenilikler sunan 2017 İstikbal Kanepeler farklı kullanım alanları için oldukça özel seçeneklerdir. Silinebilir deri kumaşları, sandık ve yatak olma özellikleri ve istenilen her alanda mükemmel bir oturma alanı elde edilmesi ile de mükemmel kullanımlar oluşturuyor.

Molde kanepeler en geniş modeller arasında yer alıyor. Mercan, krem uyumu ile de çok fazla beğeniliyor. Aynı modelin su yeşili modeli de oldukça şık kullanımlar ortaya çıkarmaktadır. Bu alanda 2017 İstikbal Kanepe Çeşitleri içerisinde mavi krem renk kombinasyonları ile Beverly modeli de kenar kısımlarında şerit halinde kullanılan krem detayları ile de çok şık olmaktadır.Kanepelerde rahatlık ön planda olmaktadır. Minderli ya da klasik modellerde sunulan farklı 2017 İstikbal Kanepe Fiyatları arasında geniş bir ürün yelpazesi bulabilmek mümkündür. Modeller içerisinde su yeşili, pudra, fuşya, hardal sarısı, açık kahve, açık yeşil gibi renkler bulunabiliyor.

Çiçek desenleri bazı modellerde kanepenin tamamını kaplarken, bazılarında ise sadece minderlerde ya da kırlentlerde kalabiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ayse says:

    İstikbalden çok memnunum evindeki kanepeler istikbalden hatta bütün eşyalar bence bir numara .eskiyen kanepelrim olduğunda yerini tekrar istikbal kanepeler alicak herkese tavsiye ederim

BİR YORUM YAZ