2017 İstikbal Ledli Aynalar

2017 İstikbal Ledli Aynalar

Dekoratif ürünlerde kullanılan teknoloji ile çok farklı tasarımlar elde edebilirsiniz. Bunlar arasında yer alan 2017 İstikbal Ledli Aynalar salonlarınızın en özel parçaları olabilecektir. Yuvarlak ve kare modelleri bulunan bu aynalar kullanım alanlarınıza çok özel bir derinlik katacaktır.

Şık, göz alıcı ve sıra dışı bu modelleri Dresuar modelleri üzerinde kullanabilirsiniz. İki ürünü kombine edebilir ve şık bir köşe elde edebilirsiniz. İç kısmında led aydınlatmalar yer alan bu aynalar ile lüks bir kullanım oluşturabilirsiniz. Bu alanda 2017 İstikbal Ledli Aynalar salonlarınızın en gösterişli alanını oluşturacaktır. Bu aynanın altında kullanacağınız Dresuar modelini beyaz ve zarif tasarımlarda seçebilirsiniz.

Mükemmel bir şekilde uyum sağlayabilecek Ledli Aynalar antrelerde de kullanılabilir. Farklılık ve sıra dışılık arayanlar için özel bir tercih olabilecektir. Yuvarlak modelinde farklılaşan renkler arka kısımda deniz varmış havası oluşturmakta, sanki gemi kamarasında oturuyorsunuz hissi uyandırmaktadır. Kenar kısmında şık bir berjerle kendinize özel bir alan haline getirebileceğiniz bu şekilde köşeler farklılık arayanlar dekoratif seçenekleri arasında yer alacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ