2017 Modern Avize Modelleri

2017 Modern Avize Modelleri

Avizelerde daha çok boncuk süslemeleri olacaktır. Yeni yıl modasına uygun olan oje ile ebruli süslemeler ve taş içerikli olan modelleri dikkat çekecektir. Bu yıl 2017 Modern Avize Modelleri modasına uygun olan yuvarlak avizelerde farklı toplar ve top üzerinde değişik desenler oldukça dikkat çekmektedir.

Evlerde klasik yapı oluşturmak ve yeni dekor yaratmak isteyenlere özel en seçkin markalarda farklı modeller alışveriş mağazalarında yerini alacaktır. Avize modelleri özel tasarım ve farklı çizgiler sayesinde müşteri isteklerine cevap erecek. Yatak odaları için olan süslü ve kadife desenli püskül süslemeleri modelleri bu yılda moda olacaktır.2017 yılında yatak odalarında özel ve şık dekor oluşturmak isteyenlere özel olan püsküllü modeller dikkat çekiyor. Özellikle 2017 Modern Avize Modelleri adına bayanların odada renk oluşturmak adına avizelere önem verdiklerinden dolayı her renk ve farklı boncuk detaylı püskülde ürünler üretilecek. Aynı zamanda tüm avize üzerlerinde değişik objelerin olması planlanan modeller arasında yer alıyor.

Yapı dekor tasarımcıları avizelerde yeni moda akımını bu yıl müşterilere yansıtmak için oldukça çaba harcadılar. Ayrıca çocuk odaları için farklı modellerde ürünlerde tasarlandı. El sanatlarında değişik şişe görünümünde olan 2017 Modern Avize Modelleri yansıtan farklı tasarımları bulabilmek mümkündür. Ev dekorasyonu tamamlayıcı olan tüm parlak desenler ampul cam içeriği yansıtılacaktır. Bu sene oldukça farklı renkler kullanıcısını beklemektedir. Aynı zamanda bu yıl ağaç modelleri olan avizelerde dikkat çekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ayla Kaynar says:

    Aslında paylaşılan avize modelleri apartman daire tipleri için uygun ama lüks villa tarzı evler için bence biraz zayıf kalacak modeller. Ama ikinci resimdeki sarkıt avize çok hoşuma gitti.

BİR YORUM YAZ