2017 Ranza Modelleri

2017 Ranza Modelleri

Küçük ve dar odalarda ranza kullanımı oldukça verimli yaşam alanları oluşturur. Daha çok çocuk odalarında tercih edilen Ranza Modelleri fonksiyonel ve dekoratif tasarımları ile göz dolduruyor. Bu model seçenekleri ile alanda tasarruflu kullanımlar oluşturabilir, hem de modern özelliklerde kullanışlı dekoratif özellikler ortaya çıkarabilirsiniz. Klasik modeller içerisinde ikili tasarımlar yer alıyor. Ancak son dönemlerde üçlü hatta dörtlü modeller çok daha şık özelliklerde sunulmaktadır.

Gürgen, ceviz, akağaç gibi ağaçlardan elde edilen malzemelerle ferforje mobilyalar üretilmektedir. Sağlam dokulu 2017 Ranza Fiyatları kullanışlı yatak odaları elde edebilirsiniz. Klasik modellerin yanı sıra iki katlı modellerde yandan geniş basamaklar tercih edilebilmekte ve bu basamakların alt kısımları çekmece olarak değerlendirilebilmektedir.

Merdivensiz olarak tasarlanan 2017 Ranza Çeşitleri bulunuyor. Yan duvar kısımlarında tırmanma basamakları monte edilebiliyor. Ayrıca iki katlı modellerde alt kısmı kanepe olarak kullanılabilen modellerde istenildiğinde yatağa da dönüşmektedir.

Kullanım ihtiyacınıza göre farklı eklentiler yapılabilen tasarımlar çocuklar için hem oyun, hem dinlenme, hem de çalışma alanına dönüşebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ