2017 Vivense Halı Modelleri

2017 Vivense Halı Modelleri

Bu yıl markaların halı imalatı konusunda fark içeren birbirleriyle yarıştıkları yıl olmaktadır. Müşteri isteklerine özel olan en başarılı tasarımları bulmak mümkündür. Halı modellerinde sürekli kendini yenileyen ve fark içeren modern halılar oldukça kullanışlıdır. Halılarda farklı ve düzgün modelleri bu yıl görmek mümkündür. Düz ve açık zeminlere uygun olan 2017 Vivense Halı Modelleri tüketicinin tüm dikkatlerini üzerine toplayacak olan tasarımlardan oluşmaktadır. Aynı zamanda sade desenler ve hav iplik kalitesi oldukça düzgün olan ve yuvarlak kesimlerle dikkat çeken modeller vardır. Yatak odalarında şıklık oluşturmak isteyenlere özel, desenli güneş ışığına karşı dayanıklı olan overlok kesimlere sahip modelleri bulabiliriz.

Halı modellerinde diğer yıllarda olan püskül detayları oldukça dikkat çekmektedir. Bu yılda diğer yıllarda olduğu Vivense Halı Modelleri gibi yuvarlak ve püsküllü modeller özellikle yeni genç çiftlere özel olarak tasarlanırdı. Halılarda tüm zemine uygun olan tüm yerleşim planına uyacak ve asla mobilyalarınızda abes durmayacak olan tarzlarda seri üretimler yapıldı. Bu yıl kendini belli eden palet desenlerle farklılaştırılan modelleri sizleri memnun edecektir.

Bu yıl Vivense Halı fiyatları değişik renklerin birbirleriyle buluşan ve harmonisine göre fiyatlandırmasına sahip olan sistemle satışa sunulacaktır. Diğer yıllarda oldukça pahalı olan kabartmalı halılarda ise herkesin sahip olması açısından değişik kategorilerde ürün seçimleri yapılabilir. Ayrıca tüm ürünlerde oldukça göze batan renklerde tasarımları bulmak mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ