2017 Yatak Modelleri ve Fiyatları

2017 Yatak Modelleri ve Fiyatları

Odalarınızı dinlendirici alanlar haline 2017 Yatak Modelleri oldukça şık ve kullanışlı olmaktadır. Modern yatak odası modellerinde genellikle bazı kullanımları öne çıkıyor. Bazalı modeller evinizdeki fazlılara yer açıyor. Klasik modeller dikdörtgen özelliklerde olurken son dönemlerde daha alçak platformlar üzerinde yuvarlak yatak tasarımları da yatak odalarında tercih edilmektedir. Ancak bu tasarımlar için daha geniş özelliklerde alanlar gereklidir.

Mobilya olarak beyaz renkler son dönemin en gözde seçenekleri arasında yer alıyor. Bunun anında ahşap özelliklerde doğal bir imaj sağladığı için sade bir estetik oluşturuyor. Tek kişilik ya da çift kişilik 2017 Yatak Fiyatları farklılık gösterebilir. Genç odaları içerisinde bulunan yataklar genellikle tek kişilik olmaktadır.

Yatakların alt kısımları ile baza olarak tercih edilebildiği gibi yavrulu yatak tasarımlarında da tercih edilebiliyor. Bunun yanında Yatak Modelleri büyüklüğü, tasarımları ve kullanılan malzemesine göre farklı aralıklarda yer alıyor. Daha çok siyah ve beyaz yatak kasaları öne çıkmakta ve modern görünümleri ile tercih edilmektedir. Çekmeceli özel tasarım modellerde fonksiyonellik açısından kullanışlı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ