2018 Dekoratif Metal Duvar Süsleri

2018 Dekoratif Metal Duvar Süsleri

Dekoratif Metal Duvar Süsleri ve Örnek Tasarımlar

Dekorasyonun muhteşemliği bazen ayrıntılarda gizlidir. Odamızda veya ofisimizde dekorasyonumuzu planlarken oturma gruplarının, halıların, perdelerin, dolapların, sehpaların tasarımı kadar duvarlarımızın da tasarıma ihtiyacı vardır.Duvarlarımızın şekli ve rengi ile de dekorasyonumuzu yapabileceğimiz gibi yıkıp dökmeden veya boyama ile uğraşmadan da sadece dekoratif aksesuarlarla  duvarlarımızı süsleyebiliriz.Bu aksesuarlarımızdan biride son zamanlarda sıkça kullanılmaya başlayan dekoratif metal duvar süsleridir.

Bazen evimizin veya ofisimizin dekorasyonundan sıkılabilir, bir değişikliğe ihtiyaç duyabiliriz.Tüm eşyaları değiştirmek, tadilatla uğraşmak yerine daha pratik ve basit bir çözüm olarak duvarlarımıza metal dekoratif süsler yerleştirerek mekanların havasını değiştirebiliriz.Sadece kendimiz için değil sevdiklerimize farklı ve şık bir hediye almak istediğimizde de dekoratif metal duvar süslerini tercih etmek mümkün.

Metal duvar süsleri için hazırladığımız sunum videosunu izlemenizi tavsiye ederiz.

Dekoratif metal süsleri ile evimizin veya ofisimizin görünümünü hızlı, pratik ve ekonomik bir şekilde bambaşka yeni bir hale getirebilirsiniz. Metal duvar saatleri, metal çerçeveler, metalden haritalar, çiçekler, hat yazıları, figürler …vs. listeyi uzatmak mümkün.Beğendiğiniz, zevkinize uygun, evinizin veya ofisinizin dekorasyonuna yeni ve farklı bir görünüm kazandıracak şık metal duvar aksesuarlarını seçmek yeterli.Son yılların modası haline gelmeye başlayan loft tarzı dekorasyonda da metal kullanımı oldukça önemli bir yer tutar. Özellikle de metal ve ahşabın bir arada kullanıldığı bu tarz, özgürlük ve moderniz mi de yansıtır.

Metal Duvar Süsü Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeli

Tüm duvar süslerinde olduğu gibi metal duvar süslerini asarken bir kaç ayrıntıya dikkat etmemiz gerekir.Asacağımız dekoratif metal duvar süslerinin merkezi göz hizasında olmalıdır. Göz hizası belirlenirken ayakta veya oturur vaziyetteki hizalardan biri seçilebilir.Duvar süsüne daha çok nereden bakmayı istediğimizle alakalıdır bu durum.Büyük bir duvarda küçük bir duvar süsü veya birbirinden uzakta asılı süsler hoş görünmezler. Asılacak metal duvar süsleri duvar ve eşyalarımızla dengeli ve orantılı olmalıdır.Eğer masanızın üst tarafına duvar süsünüzü asacaksanız, ikisi arasındaki tercih edilen ideal mesafe en az 30 cm; oturma grubunun üstündeki duvarı  kullanacaksanız mesafe ortalama 25 – 35 cm civarında olmalıdır. Metal duvar süsleri ; Klasik dekorasyonlarda aynı hizada ve eşit uzaklıda olan simetrik görünümlü olarak, modern dekorasyonlarda ise farklı boy, renk ve şekillerde olan asimetrik görünümlü olarak yerleştirebilirsiniz.

Metal şıklığının ev ve ofislerinizi süslemesi için, birbirinden farklı birçok dekoratif metal duvar süslerini sizler için derledik.Hazırladığımız video ve görselleri inceleyebilirsiniz.

Metal Duvar Süs Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Harun ARINÇ says:

  Dünya haritası şeklinde tasarlanmış olanları iş yerleri için gayet güzel bir hediye oluyor. Hem farklı hem şık hemde sıradanlık tan uzak. Dekoratif olarakta oldukça etkili. Biz arkadaşımızın iş yeri için haritalı olanlarından birini aldık. Hem harita hem yönleri gösteren tasarıma sahip olan metal ürünü seçmiştik.Gayet memnun ettik ve kaldık.

 2. Ayşegül ÇAVUŞLU says:

  Çiçek motifli olanlarını çok beğendim. Renkli renkli olmaları da farklı bir hava katmış. Evin girişi için bulabilirsem bir tane alıp asmayı istiyorum.Çok ama çok güzellerrr…

 3. Feride YANBASMAZ says:

  Yıllardır aynı evde hemen hemen aynı sıradan eşyalarla birlikte oturuyoruz. Nihayet biraz değişiklik yapmaya karar verdik. Öyle fazla kırıp dökmeden bir kaç farklı değişiklik yapmayı planlıyoruz. Duvarların boyasından başlayıp koltukları kaplatmak la devam edeceğiz. Bir kaç dekoratif aksesuarda koyduk mu olur bu iş. Değişiklik her zaman iyidir, arada bir ihtiyaç olur. Görselleri inceledim hepside birbirinden güzeller. Eğer planladığımız gibi giderse aksesuar olarak metal ürünleri tercih edeceğim.İlham verdiniz bana, sağ olun ….:-)…

 4. Ebru GÜLSÜM says:

  Arkadaşıma hediye almayı düşünüyordum. İki hafta sonra evine ziyarete gideceğiz. Ne alacağımıza bir türlü kara veremedik. Farklı güzel bir şey arıyorduk. Tesadüfen sitenizi ziyaret ettim ve bu metal ürünleri gördüm. Değişik bir hediye olması için ideal hepside. Sanırım fanatik Beşiktaşlı arkadaşımıza tuttuğu takımın simgesi olan hayvan figürünü alacağım. Gerçekten de iyi oldu bunlara rastlamam.

 5. Sude KALELİ says:

  Dini motifli olanları çok beğendim ben.Çok şık ve oldukça ağır duruyorlar.Evin salonundaki duvarda harika olurlardı.Ahşap aksesuarları da çok beğeniyorum ama metal tasarımlarda burada gözüme çok hoş geldiler.

 6. Erman YILMAZ says:

  Yeni bir iş yeri daha doğrusu ofis açtık. Ofisimin dekorasyonu için bu tarz ürünler arıyordum. Paylaşımlarınızı beğendim. İçinden bir kaç tanesini seçtim, bulabilirsem alacağım.

BİR YORUM YAZ