2018 Fonksiyonel Yatak Tasarımları

2018 Fonksiyonel Yatak Tasarımları

Fonksiyonel Yatak Tasarımları

Gelişen teknoloji ve ihtiyaçlarımız doğrultusunda alıştığımızın dışında bir çok özelliği bünyesinde barındıran  sıra dışı yatakları görmek artık mümkün.Ustaca tasarlanmış, bir çok depolama alanı ve farklı işlevlere sahip bu yataklar, ayrılmak istemeyeceğiniz, vakit geçirmekten zevk alacağınız birer alana dönüşmüşler adeta.

Bildiğimiz sıradan, yatıp dinlendiğimiz, uyuduğumuz  yataklardan farklı olarak bu çok fonksiyonlu tasarım yataklarda; hem fiş hem de usb girişi ile telefonunuzu şarj edebilir, cihazınızı usb girişi ile yataktaki dahili hoparlöre bağlayarak müzik dinleyebilirsiniz. Kendinizi yorgun hissediyor ve uyumadan önce güzel bir masaj iyi gelirdi diye düşünüyorsanız yine yatağın özelliklerinden olan masaj fonksiyonu ile kendinizi daha rahat hissettirebilirsiniz. Kitap okumak, işlerinizi yapmak istediğinizde hemen yanı başınız da ulaşımı ve kullanımı kolay, dizüstü bilgisayarınızı rahatlıkla koyabileceğiniz şık bir çalışma masası bulabilirsiniz.

Fonksiyonel yatak tasarımları için hazırladığımız sunum videosunu izlemenizi tavsiye ederiz.

Fonksiyonel Yatakların Özellikleri

Teknolojik özelliklerinin yanı sıra bu yataklarda bir çok depolama alanı da mevcuttur.Yatağın altında ve yan taraflarında bulunan dolap ve çekmecelerde; yorganlarınızı, çarşaflarınızı saklayabilir, kitaplarınızı koyabileceğiz bir rafınız olabilir veya değerli eşyalarınızı saklaya bilirsiniz.

Bu çok fonksiyonlu özel tasarıma sahip yatakları kendi kişisel zevkinize göre istediğiniz renkte ve ebatlarda yaptırmanızda mümkün.Beğendiğiniz rengi seçebilir, istediğiniz kumaşı kullanabilir, kumaş mı deri mi olacağına karar verebilir, istediğiniz fonksiyonları ekletip çıkartabilirsiniz.Karar sizin, bütçenizin uygunluğu ölçüsünde tasarımda sizinde payınız olabilir.

Alışılmışın dışında birçok özelliği bir araya getiren, teknolojik ve harika tasarım bu yatakları ilham kaynağı olması dileğiyle sizler için derleyip beğeninize sunuyoruz.İyi seyirler…

Örnek Fonksiyonel Yatak Tasarımları

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ümran DEĞİRMENCİ says:

    Bu yatağı alsam koyacak yer bulamam evimde. 🙂 . farklı özellikli vede fazlasıyla teknolojik olmuşlar.Yeni nesil yataklar.Biz en iyisimi eski tipe devam edelim.

  2. Yılmaz ŞENLİKÇİ says:

    Bu yataklar tam benlikmiş. Aradığım ihtiyaç duyduğum tüm özellikler bir yatakta toplanmış.Ne ararsanız hemen yatağınızın baş ucunda.Böyle bir yatağım olsun hiç çıkmam dışarı :).

  3. Kamil ARSLAN says:

    Böyle yatakların olduğunu ilk defa buradan görüyorum. Şaşırdım doğrusu, ilginç geldi. Aslına bakarsanız pekte şaşırmamak lazım; teknoloji gelişti, ihtiyaçlarda aynı doğrultuda değişti.Bu tarz değişimlerin olabileceği belliydi.

BİR YORUM YAZ