3D Zemin ve Epoksi Kaplama

3D Zemin ve Epoksi Kaplama

Dekore ettiğiniz alanlarda artık bir yenilik yapmanın zamanı gelmiş ise 3D Zemin Kaplama arasından seçimler yapabilirsiniz. Yeni sezon tasarım trendleri arasında ekolojik ve doğal yaşam kavramları sıkça kullanılıyor. Bunun yanı sıra eski ve yeninin buluşması da oldukça zevkli dekoratif özellikler ortaya çıkarıyor. Yepyeni bir dekorasyon için özgün ve cesur özellikler kullanabilir, şık ve gösterişli alanlar elde edebilirsiniz.

Rustik mobilya tarzını hemen hemen her alanda görmek mümkün olmakta, sarı ve yeşil kombinler salonlarda ve oturma odalarında kendinize özgü tasarımlar için ideal renkler olmaktadır. Daha pastel tonlar tercih ediyorsanız ise pembe, lila ve mor renkleri ile farklı alanlarda özgün tasarımlar elde edebilirsiniz. Bu alanda Epoksi Kaplama içerisinde turuncu, gri ve bej renklerin dansı da mükemmel uyumlar oluşturuyor.Ayrıca pembe ve gri renk kombinasyonları içerisinde yer alan siyah ve beyaz detaylar modern anlamda özgün dekorasyonlar sunacaktır.

Özellikle Zemin Kaplama içerisinde gri ve beyazın metalik eşyalarla buluşması çok beğeniliyor. Salonlarda kullanılmasının yanında yemek odalarında da bu tarz kombinasyonlar yeni sezona damgasını vuracak detaylar olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ömer deniz says:

    Bunları yaptıracak bir evim veya ofisi yok ama böyle tasarımlara bakıp incelemesini seviyorum

BİR YORUM YAZ