Dekoratif Tabureler

Dekoratif Tabureler

Dekoratif Tabure Tasarımları

Tabureler; kol ve sırt dayama yeri bulunmayan, üç veya dört ayağa sahip, koltuk mobilyalarının en eski hali sayılabilecek küçük oturma eşyalarıdır. Geçmişten günümüze kadar birçok evde kullanılmışlardır. Günümüzde de evlerin farklı bölümlerinde, kafelerde ve işyerlerinde dekoratif birer obje olarakta kullanılmaktadırlar.

Bu küçük oturaklar pratik ve kolay kullanıma sahiptirler. Az yer kaplamaları nedeniyle küçük ortamlarda daha çok tercih edilirler. Fiyatlarının da genel olarak ucuz olması bir diğer tercih sebebidir. Bu özelliklerinin yanı sıra tabureler, bir çok farklı ortamda dekorasyonun tamamlayıcısı olarak da sık sık karşımıza çıkmaktadır.

Dekoratif Tabureler sunum videosu

Dekoratif Tabure Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Mutfaklarda, banyolarda, salonlarda, balkon ve teraslarda, işyerlerinde, kafe ve barlarda birbirinden şık tabureler kullanılarak dekorasyonumuzu tamamlayabiliriz. Hem de az maliyet ve oldukça pratik bir şekilde. Çok lüks olanından klasik tarza, en ilgincinden en modern olanına kadar çeşit çeşit  tasarıma sahip tabureleri kullanmak mümkün. Küçük ortamların vazgeçilmez kurtarıcısı, mutfak ve salonların şık aksesuarları, çocukların severek kullandığı mini modelleri, kafe ve işyerlerine özel tasarlanmış olanları …vs. ihtiyacımıza göre, zevkimizi yansıtan bir çok tabureyi seçip ister dekoratif amaçlı ister pratik ve kullanım kolaylığı sebebiyle kullanabiliriz.

İstersek, el becerimize güveniyorsak; biraz boya, kumaş, zımba, sünger ve fırça  ile yeteneğimizi kullanarak eski bir tabureyi de yenileyerek kullanmak mümkün.Tercih sizin.

Sizler için derlediğimiz birbirinden şık tasarımlara sahip dekoratif tabure modellerinin inceleyebilirsiniz.İyi  seyirler dileriz.

Dekoratif Tabure Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Nur says:

    Herşey çok güzel bayildim en kısa zamanda almak istiyorum birbirinden güzel tasarımlar var daha önce gornedigin modeller hayallerimi yansitiyorkar renklerinde bir harika

  2. Fatma says:

    Her eve lazım olan tabureler özellikle kucuk balkon ve mutfağı olblar için tercih edilmesi gereken bir ürün yer kaplamayan kullanışlı bir ürün

  3. Hatice says:

    Yarım yüzyılı aşan bir süre önce tasarlanan tel tabure, hafif ama güçlü bir yapıya sahip çapraz dokuma tellerin ve döşemenin bir arada bulunmasıyla ortaya çıkan bir çekiciliği ortaya koyuyor.

BİR YORUM YAZ