Ahşap Dekorasyon Fikirleri

Evinizde doğayı ve doğallığı yaşamanın en güzel yollarından biride dekorasyonda ahşap ürünlere yer vermektir.Hızla betonlaşan Dünyamızda geçmişe, doğaya, doğallığa duyulan özlemi bir nebzede olsa gidermek için evimizin her alanında ahşap dekorasyon fikirlerini kullanabiliriz.Modası hiç geçmeyen, eskimeyen ahşap dekorasyonu her zaman tercih edilen dekorasyon fikirlerinden  olmuştur.

Ahşap dekorasyon fikirleri için hazırladığımız videoyu izlemenizi tavsiye ederiz

Ahşap her zaman moda olmuş bir üründür.Özellikle de son zamanlarda ahşabın doğal hali dekorasyonda daha çok tercih edilmektedir.Boyasız, damarlı yapısı ön planda olan, fazla işlem görmemiş, kesilip biçilip düzeltilmemiş ham haline yakın ahşap ürünler şimdilerin vazgeçilmeyen trendlerindendir.

Odanızın tavanında kiriş veya betondan bir kolan yerine ağaçtan bir kolon, yatak başlığınızın veya çerçevesinin ağaçtan olması, banyoda ahşap şık bir lavabo, ahşap aynalar, salonumuzda ahşap koltuklar, sehpalar, masalar, raflar, çalışma odamızda ahşap kitaplık, ahşap bir aydınlatma veya ahşaptan yapılmış aksesuarlar bu iş için kullanabileceğiniz ahşap fikirlerinden bir kaçı.

Ahşap Dekorasyon Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Ahşabı dekorasyonda kullanırken diğer eşyalarla da kombine etmek oldukça kolay olacaktır.Ahşap, bütün renk ve desenlerle kolay uyum sağlar.Bu kombinasyonda en çok tercih edilenlerden biride ahşap ile birlikte doğal taşları kullanmaktır.İster modern ister klasik, ister şehir havası ister köy yaşantısından esintiler, ister ihtişam isterseniz sadelik; hangisini seçerseniz seçin ahşap dekorasyon fikirleri ile bunlardan dilediğinizi tasarlamanız mümkün olacaktır.

Ahşap dekorasyonu ile evinizde sıradanlıktan uzak farklı, ilgi çekici, şık bir görsellik elde edebilirsiniz.Doğanın enerjisini, dinlendirici etkisini evinize taşıyabilir, özlediğiniz köy hayatından izler barındırabilirsiniz.Evinizde doğal bir atmosfer oluşturabilir, kendinizi daha keyifli hissettirebilirsiniz.Ayrıca hiç bir zaman modası geçmeyecek, eskimeyecek bir dekorasyona da imza atmış olursunuz.

Birbirinden farklı ve oldukça ilgi çekici, evinizin her alanında kullanabileceğiniz bir çok ahşap dekorasyon fikirlerini sizlere ilham vermesi adına beğenimize sunuyoruz. İyi seyirler dileriz.

Ahşap Dekorasyon Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ayse says:

    En sevdigim modellerden birisi ahşap olanları insana verdiği enerjisi çok.renk olarak da ahşap renklerine bayiliyorum

BİR YORUM YAZ